PDA

View Full Version : سوال: customize كردن مراحل در تلفن گويا

unforgiven
شنبه 05 بهمن 1387, 20:42 عصر
سلام به همه
از دوستاني كه تجربه كار با سيستم هاي IVR رو دارند يك سوال دارم . لطفا اگه مي دونيد راهنمايي كنيد .
راستش سرگرم نوشتن يه سيستم گويا هستم و كار تقريبا تمام شده. اما در طراحي سناريوش موندوم . دستورات و فايلهاي صوتي همه آماده هستند تا طبق برنامه نوشته شده اجرا شوند . اما من نياز دارم كه مشتري بر اساس نياز خودش سناريوشو بچينه . به اين قسمت احتياج دارم كه چگونه برنامه با كليد ها و فايل هاي صوتي مشتري اجرا بشه ؟ (لازم به ذكر است كه برنامه بر اساس كدي كه خودم نوشتم به خوبي كار مي كنه و مي خوام بر اساس سناريوي مشتري كار كنه!)
كسي ايده اي در اين زمينه داره ممنون ميشم ارائه كنه
پيشاپيش ممنونم

hamid_khakzad
شنبه 05 بهمن 1387, 22:54 عصر
سلام به همه
از دوستاني كه تجربه كار با سيستم هاي IVR رو دارند يك سوال دارم . لطفا اگه مي دونيد راهنمايي كنيد .
راستش سرگرم نوشتن يه سيستم گويا هستم و كار تقريبا تمام شده. اما در طراحي سناريوش موندوم . دستورات و فايلهاي صوتي همه آماده هستند تا طبق برنامه نوشته شده اجرا شوند . اما من نياز دارم كه مشتري بر اساس نياز خودش سناريوشو بچينه . به اين قسمت احتياج دارم كه چگونه برنامه با كليد ها و فايل هاي صوتي مشتري اجرا بشه ؟ (لازم به ذكر است كه برنامه بر اساس كدي كه خودم نوشتم به خوبي كار مي كنه و مي خوام بر اساس سناريوي مشتري كار كنه!)
كسي ايده اي در اين زمينه داره ممنون ميشم ارائه كنه
پيشاپيش ممنونم

منظورتون اینه که مشتری بتونه فایلهای صوتی و منوی تلفن گویا را تغییر بده؟

unforgiven
یک شنبه 06 بهمن 1387, 11:39 صبح
منظورم دقيقا همون چيزيه كه توضيح دادم
شما مگه تجربه كار با ساخت سناريوي تلفن گويا رو داريد؟

jjsaeed
شنبه 19 بهمن 1387, 12:29 عصر
سلام میشه سورس برنامتون رو داشته باشیم چون منم می خوام همین برنامرو بنویسم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم