PDA

View Full Version : مشکل در الگوریتم رنگی کردن متن با استفاده از فرمت RTF

amir-haghighi
یک شنبه 06 بهمن 1387, 11:17 صبح
به یاد او ::

می خواستم متن درون ریچ تکست باکس رو با فرمت rtf رنگی کنم. با rtf آشنا هستم ، جدول رنگ رو تشکیل می دم و رنگ های خودم رو اعمال می کنم . کلمات مورد نظر خودم رو در داخل یک array list قرار دادم . وقتی که متن عوض شد میام کل متن کنترل رو می گیرم و اون رو با اعضای آرایه مقایسه می کنم . اگه با هم برابر بودند جدول رنگ مورد نظرم رو اعمال می کنم . البته من این کار رو زمانی می کنم که یک فایل توسط فایل دیالوگ باز میشه . کدم عمل میکنه . اما زمانیکه متن عوض میشه میام rtf متن رو در داخل یک متغیر نگه میدارم . بعد همون کارهای بالا رو انجام میدم اما وقتی که میخوام خاصیت rtf کنترل ریچ تکست باکس رو به متغیری که rtf جدید رو داره نسبت بدم با خطا مواجه میشم و تقریبا میگه که فرمت قابل قبول نیست .

میخواستم بدونم که از کاربران این انجمن آیا تا به حال کسی این کار رو انجام داده ؟

لطفا دوستان dll معرفی نکنند . من کدی میخوام که نحوه انجام این کار رو نشون بده .

با تشکر .

amir-haghighi
یک شنبه 06 بهمن 1387, 18:24 عصر
به یاد او::

من خیلی سعی کردم اما نتونستم کد مورد نظر رو بنویسم . لطفا راهنمایی کنید . خیلی وقتم رو گذاشتم .مغزم به جایی راه نمیده ؟ آیا تا به امروز کسی همچین برنامه ای ننوشته ؟

amir-haghighi
دوشنبه 07 بهمن 1387, 16:02 عصر
به یاد او::

یعنی کسی همچین کاری رو تا به حال انجام نداده ؟

hossainreza
سه شنبه 02 تیر 1388, 21:05 عصر
با سلام
من یسئوال داشتم
ایا فایلها با پسوند rtf بهتر ذخیره بشوند یا با پسوند doc ؟
ممنون می شوم کسی راهنمایی کند .

javadparvaresh
سه شنبه 02 تیر 1388, 21:11 عصر
به یاد او ::

می خواستم متن درون ریچ تکست باکس رو با فرمت rtf رنگی کنم. با rtf آشنا هستم ، جدول رنگ رو تشکیل می دم و رنگ های خودم رو اعمال می کنم . کلمات مورد نظر خودم رو در داخل یک array list قرار دادم . وقتی که متن عوض شد میام کل متن کنترل رو می گیرم و اون رو با اعضای آرایه مقایسه می کنم . اگه با هم برابر بودند جدول رنگ مورد نظرم رو اعمال می کنم . البته من این کار رو زمانی می کنم که یک فایل توسط فایل دیالوگ باز میشه . کدم عمل میکنه . اما زمانیکه متن عوض میشه میام rtf متن رو در داخل یک متغیر نگه میدارم . بعد همون کارهای بالا رو انجام میدم اما وقتی که میخوام خاصیت rtf کنترل ریچ تکست باکس رو به متغیری که rtf جدید رو داره نسبت بدم با خطا مواجه میشم و تقریبا میگه که فرمت قابل قبول نیست .

میخواستم بدونم که از کاربران این انجمن آیا تا به حال کسی این کار رو انجام داده ؟

لطفا دوستان dll معرفی نکنند . من کدی میخوام که نحوه انجام این کار رو نشون بده .

با تشکر .

سلام .
ببین اگه ممکنه خطایی که می ده و قسمتی از کدی که استفاده کردی رو هم بزار لطفا .