PDA

View Full Version : vb6 یا دیگران

paysokhan
دوشنبه 07 بهمن 1387, 01:37 صبح
با سلام
شما برای برنامه نویسی و ادامه کار چه نوع برنامه ای را پیشنهاد می کنید که از وی بی 6 راحت تر باشد
آیا دات نت یا 2008 از وی بی 6 راحت تر هستند
اگر راهنمایی در این زمینه از طرف دوستان ارائه شود ممنون می شوم
با تشکر

mpmsoft
دوشنبه 07 بهمن 1387, 08:11 صبح
دوست عزيز اين مسئله بارها و بارها مطرح شده و به نتيجه رسيده

وي بي 6 برابر با تکنولوژي حدودا 10 سال پيش هست.

امروزه برنامه نويسان درگير .net Flramework شدن به دليل اينکه امکانات بسيار وسيعي در اختيار برنامه نويسان قرار داده. هرچند ممکن هست کار رو براي برنامه نويسان راخت تر کرده باشه ولي خوب پيچيدگيهاي خيلي بيشتري هم داره

شما هر زمان هم که براي فراگيري دات نت اقدام کنيد دير هست به دليل اينکه دات نت به سرعت در حال پيشرفت هست

انتخاب کردن زبان برنامه نويسي در دات نت ديگه بستگي به خودت داره ولي ظاهرا Syntax Basic پايدار تر از بقيه زبانهاست

paysokhan
دوشنبه 07 بهمن 1387, 14:14 عصر
دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم
بنده مدتی است که وی بی 6 را شروع کرده ام و به نظر خودم خوب هم پیش رفته ام الان در حال تکمیل اطلاعاتم درمورد پایگاه داده هستم به نظر شما برای اینکه بتوانم سریعتر پیشرفت کنم چه راهی را پیشنهاد می کنید
برای یادگیری یه برنامه نویسی خوب در vb6 یادگرفتن چه مواردی ضروری است از کجا شروع کنم و به کجا ختم کنم
درکل چه باید بلد باشم که بتوانم یه برنامه خوب با پایگاه داده بنویسم
شرمنده که مزاحمت می شوم

mpmsoft
دوشنبه 07 بهمن 1387, 15:04 عصر
ببینید خیلی از مسائل هست فقط کد نویسی نیست

شما باید در زمینه تجزیه و تحلیل سیستم هم تجربه کسب کنید

اینها به مرور زمان و کار کردن در پروژه های مختلف و از همه مهمتر کار کردن در یک گروه بدست میاد

ولی در کل وی بی 6 برای درک اصول مفاهیم پایه خیلی گزینه مناسبی هست ولی در کل دات نت رو فراموش نکن