PDA

View Full Version : تغییر در ظاهر TabControl

unique1984
دوشنبه 07 بهمن 1387, 18:25 عصر
با سلام
من می خوام تب کنترلی شبیه به چیزی که در عکس مشاهده می کنید داشته باشم.(منوهای Access2007)
در واقع می خوام بین تب های TabControl کمی فاصله وجود داشته باشه.آیا با تغییر خصوصیاتtabcontrol میشه این کار رو کرد؟
یا برای این کار کامپوننت و dll خاصی وجود داره؟؟

Armin060
دوشنبه 07 بهمن 1387, 19:02 عصر
خود TabControl رو...اره..فكر كنم بشه...ولي راه بهتر استفاده از كامپوننت است. Devexpress و ... از اين كنترل ها برخوردار هستند.
راستی اگر Devexpress رو كسي با كرك داره، به من هم بده..

H2K
سه شنبه 08 بهمن 1387, 20:02 عصر
http://www.codeproject.com/KB/menus/Ribbon_Panel.aspx?display=PrintAll&fid=409206&df=90&mpp=25&noise=3&sort=Position&view=Quick&select=2258450&fr=51

h.jaza
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 12:17 عصر
در مورد DotNetBar در اینترنت جستجو کنید. این Addons که به ویژوال استودیو اضافه میشه، همه ی بالن هایی که در Office 2007 وجود داره، شامل میشه و بسیار موجود شریفیست.

h.jaza
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 12:32 عصر
به این لینک (http://www.devcomponents.com/dotnetbar/)مراجعه کنید (عکس ضمیمه).

ضمنا لینکی که دوستمون گذاشتن، به درد نمی خوره چرا که یه مدل آمادس و کار کردن باهاش کمی مشکل داره، از اون لحاظ می گم که من خودم الان برای یه پروژه دارم با همون کار می کنم و اون موقع با DotNetBar آشنا نبودم ولی الان به شما پیشنهادم می کنم که از اون استفاده بکنید چرا که خیلی کار کردن باهاش راحتر و آسون تره.

unique1984
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 22:03 عصر
بله کار کردن باهاش سخته اما بالاخره تونستم باهاش کار کنم.
لینکی که دادین ظاهرا تریاله نه؟

h.jaza
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 23:43 عصر
بله کار کردن باهش سخته اما بالاخره تونستم باهاش کار کنم.
درسته که میشه به سختی باهاش کار کرد ولی چرا لقمه رو دور سر بچرخونیم، وقتی دات نت بار به اون قشنگی همه ی کنترل های مربوطه رو برای شما گذاشته، دیگه چه کاریه از اون مدل استفاده بشه به غیر اینکه، استفاده از این مدل به خاطر اینکه بسیاری از تنظیمات به صورت دستی Set شده، باعث کندی برنامه میشه و از Performance اون به شدت می کاهه. به هر حال انتخاب با خودتونه...

لینکی که دادین ظاهرا تریاله نه؟
درسته، Trial هستش ولی اینجا ایرانه و ...

unique1984
جمعه 11 بهمن 1387, 13:15 عصر
بله شما درست می فرمائین. اما خب مشکل اینه که چطور به نسخه اصلیش دسترسی پیدا کنم!!
اگه بشه نسخه اصلیش رو بدست آورد که خیلی عالی میشه:لبخند:

احمد سامعی
سه شنبه 20 اسفند 1387, 22:54 عصر
درسته که میشه به سختی باهاش کار کرد ولی چرا لقمه رو دور سر بچرخونیم، وقتی دات نت بار به اون قشنگی همه ی کنترل های مربوطه رو برای شما گذاشته، دیگه چه کاریه از اون مدل استفاده بشه به غیر اینکه، استفاده از این مدل به خاطر اینکه بسیاری از تنظیمات به صورت دستی Set شده، باعث کندی برنامه میشه و از Performance اون به شدت می کاهه. به هر حال انتخاب با خودتونه...

درسته، Trial هستش ولی اینجا ایرانه و ...

اين كامپونت تريال چطوري مي شه تو برنامه هاي تجاري استفاده كرد ؟
منظورم اين كه وقتي تو برنامه مي ذاري بعد از اين كه مدتش تموم شد چه اتفاقي مي افته
چون من چندتا از اين مجموعه كامپونت هاي تريال و دمو گرفتم اما ترسيدم استفاده كنم جلوي مشتري ضايع بشه

مي شه راهنمايي كنيد....