PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد برنامه ی login

shazde_f
دوشنبه 07 بهمن 1387, 20:16 عصر
با سلام به دوستان
من یک برنامه ی login نوشتم که یک دیتا بیس دارد.داخل دیتابیس یک user تعریف کردم.
کاربری با username و password مورد نظر باید بعد از login کردن وارد صفحه ای دیگر شود و درآنجا بتواند logout کند.
مشکل اینجاست که زمانیکه دکمه ی sub,it زده می شود،برنامه دوباره به صفحه ی login بر می گردد.
(در ضمن من این برنامه را با توجه به یکی از برنامه های موجود در سایت codeproject نوشته ام.)
لطفاً راهنمایی بفرمایید.
ممنون.

eyes_shut_number1
دوشنبه 07 بهمن 1387, 21:56 عصر
خوب اگه اهراز هویت شد و user pass رو دوروست وارد کرده بود توی خط بعد کد هات این دستور رو بنویس
[code]
server.transfer("Safhe morede nazar.aspx")
[\code]

shazde_f
دوشنبه 07 بهمن 1387, 23:34 عصر
بسیار ممنون از راهنماییتون.
اگر امکان داره بفرمایید دستوری که من در برنامه استفاده کردم ،با دستوری که شما معرفی کردید چه تفاوتی داره؟
دستوری که من در برنامه استفاده کردم:

Response.Redirect("safheye morede nazar");

Ahoora_Mazda
سه شنبه 08 بهمن 1387, 00:30 صبح
اگر امکان داره بفرمایید دستوری که من در برنامه استفاده کردم ،با دستوری که شما معرفی کردید چه تفاوتی داره؟
تفاوتی که نداره هیچ ، بهتر و اصولی تر هم هست ، من پروژه شما رو باز کردم ولی ظاهرا از Ajax extention استفاده کردین و چون من Ajax را نصب نمیکنم، نتونستم اجراش کنم. اگر کدهای دکمه Submit رو اینجا بذارین بهتر میشه کمک کرد

mh19842008
سه شنبه 08 بهمن 1387, 08:33 صبح
من پروژه رو تست کردم مشکلی نداشت چون شما از Response.Redirect استفاده کردید این مشکل بوجود امده اگه این دستورتون رو داخل Try...Catch بذارید احتمالاً خطای Thread abort بده که اگه این جوری بود راه حلش اینه که کدتون رو به این صورت بنویسید

Response.Redirect("safheye morede nazar",False );
در این مورد در این سایت بحث شده

shazde_f
چهارشنبه 09 بهمن 1387, 08:29 صبح
من پروژه رو تست کردم مشکلی نداشت چون شما از Response.Redirect استفاده کردید این مشکل بوجود امده اگه این دستورتون رو داخل Try...Catch بذارید احتمالاً خطای Thread abort بده که اگه این جوری بود راه حلش اینه که کدتون رو به این صورت بنویسید

Response.Redirect("safheye morede nazar",False );
در این مورد در این سایت بحث شده

ممنون از راهنماییتون.
اما با این دستوری که شما فرمودید برنامه باز هم درست کار نمی کنه.
ممنون میشم اگر علتشو بفرمایید.

shazde_f
چهارشنبه 09 بهمن 1387, 08:37 صبح
تفاوتی که نداره هیچ ، بهتر و اصولی تر هم هست ، من پروژه شما رو باز کردم ولی ظاهرا از Ajax extention استفاده کردین و چون من Ajax را نصب نمیکنم، نتونستم اجراش کنم. اگر کدهای دکمه Submit رو اینجا بذارین بهتر میشه کمک کرد

کدهای دکمه ی Submit:

SqlConnection connection = newSqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=E:\\fatemeh\ \Programing\\ASP.NET\\MyAuthentication\\App_Data\\ Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True");
SqlCommand command=newSqlCommand();

command.Parameters.AddWithValue("@UserName",txtUname.Text.Trim());
command.Parameters.AddWithValue("@Password",txtPword.Text.Trim());
command.CommandText="SELECT * FROM Login WHERE UserId=@UserName AND Password=@Password";
command.Connection=connection;

SqlDataReader reader;

connection.Open();

reader=command.ExecuteReader();

if (reader.Read())
{

Server.Transfer(
".\\SecurePage\\MyHome.aspx");

}
else
{
txtUname.Focus();
}

mh19842008
چهارشنبه 09 بهمن 1387, 10:05 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=101234اینو ببین در این مورد بحث شده