PDA

View Full Version : مشکل crystal report با iis

jasmine2008
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 19:55 عصر
سلام

من برای تهیه گزارش هام از crystal report استفاده کردم .تمام گزارش ها توی خود net. بدون هیچ مشکلی قابل چاپ و تبدیل به فرمت های دلخواه هستند اما وقتی که برنامه ام رو روی IIS نصب می کنم زمانی که می خواهم اون ها رو چاپ کنم یا تبدیل فرمت انجام بدم با مشکل زیر رو به رو می شم:

ASPNET\LOCALS~1\Temp\softnonacceptxpactions {70204D84-3E44-4FC6-8E6E-415F065F14CA}.rpt: The reqASPNET\LOCALS~1

من از 2005 استفاده می کنم و ارگومان هام رو با stored-procedure به crsytal report ارسال می کنم .لطفا اگر علت این خطا رو می دونید من رو راهنمایی کنید.

el_abdollahi
شنبه 12 بهمن 1387, 00:44 صبح
مشكل با IIS نيست؟
از يه جاي ديگس. داده هات همون هايي هستن كه توي دات نت هم داري؟

jasmine2008
شنبه 12 بهمن 1387, 20:35 عصر
ببنید تا وقتی که من برنامه ام رو توی دات نت اجرا می کنم همه چیز درست کار می کنه اما به محض این که اون رو publish می کنم و توی IIS اجرا می کنم وقتی یک گزارش رو درخواست می کنم گزارش بدون هیچ مشکلی باز می شه اما زمانی که بخوام از گزارش پرینت بگیرم یا اون رو به فرمت مثلا word یا excel تبدیل کنم این بار با خطایی که گفتم مواجه می شم.در ضمن من از متد pull ، crystal report استفاده می کنم یعنی پارامترها رو با stored procedure به crystal report ارسال می کنم کما این که با متد push که متد بدون کد نویسی و از طریق design هستش هیچ مشکلی ایجاد نمی شه و پرینت و تبدیل فرمت درسته لطفا اگر می دونید من رو راهنمایی کنید چون خیلی واسم مهمه.متشکرم.

el_abdollahi
دوشنبه 14 بهمن 1387, 20:48 عصر
اينو ببينين:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=144769
موفق باشين.