PDA

View Full Version : در مورد روبوکاپ برنامه نویسی برای روبوکاپ

movaffag
جمعه 11 بهمن 1387, 17:38 عصر
در مورد روبوکاپ برمه نویسی برای روبوکاپ

انجمنی بزنین ممنون می شم

Pr0grammer
جمعه 11 بهمن 1387, 17:41 عصر
من هم موافقم ...

vcldeveloper
جمعه 11 بهمن 1387, 21:11 عصر
بخش الگوریتم داریم، بخش برنامه برای سیستم های Embedded هم داریم. مگه برنامه نویسی روبوکاپ به مباحثی غیر از مباحث موجود در تالارهای این سایت نیاز داره؟

movaffag
جمعه 11 بهمن 1387, 23:44 عصر
یه بخش کاملا مجزا از بخش های دیگه با نام روبو کاپ هم برای سایت خوبه هم توی هیچ جای دیگه ای ای انجمن نیست من هم حاضرم کمک کنم:متفکر::تشویق:

movaffag
شنبه 12 بهمن 1387, 22:52 عصر
چرا به سوالات دیر جواب می دن ما یک در خواست کوچیک از شما کردیم و هنوز منتظر جواب از طرف شما هستیم:اشتباه:

vcldeveloper
یک شنبه 13 بهمن 1387, 05:12 صبح
دوست عزیز،
ما که به درخواست ها بصورت موردی جواب نمیدیم. قبلا هم مطرح کردیم که برای تالار جدید باید از یک طرف ضرورت وجود داشته باشه، و از طرف دیگه، متقاضی براش به اندازه کافی وجود داشته باشه.
الان کلا دو کاربر این درخواست را مطرح کردند، ضرورتش هم که چندان احساس نمیشه، چون سوالات مربوط به برنامه نویسی برای میکروکنترلر را می توانید در تالار برنامه نویسی Embedded مطرح کنید، و سوالات مربوط به الگوریتم را در تالار الگوریتم. سوالات مربوط به یک زبان برنامه نویسی خاص را هم می توانید در تالار مربوط به آن زبان برنامه نویسی مطرح کنید.

اگر قصد فعالیت در این زمینه در سایت را دارید، در همین بخش ها شروع به فعالیت کنید، هر زمان که متقضی به حد کافی وجود داشت، و حجم مطالب در این زمینه در سایت به حدی بود که نیاز به یک تالار جداگانه برای دسته بندی و مدیریت داشته باشد، آنوقت ما هم تالار جدیدی برای این موضوع ایجاد می کنیم.

موفق باشید

elnaz.z
دوشنبه 24 فروردین 1388, 15:11 عصر
منم فکر میکنم به 1 بخش مستقل برای روبوکاپ شدیدا نیازه

hasan_esfahan
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 22:25 عصر
بنده هم با این مورد موافقم

zoofa
جمعه 28 فروردین 1388, 23:54 عصر
اگه یه بخشی ایجاد بشه که علاوه بر سوالات برنامه نویسی میکرو بتوان بحث و تبادل نظر درباره رباتیک انجام داد و نه فقط برنامه نویسی میکرو ممنون می شم

Evil-dark
یک شنبه 02 خرداد 1389, 10:53 صبح
سلام
امید وارم که همه در پیشبرد اهداف و بالا بردن دانش هم کوشا باشیم.

شاید درست نباشه ک از سایت دگ لینک بدم اما فکر کنم به درد بوخوره.

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=253249

Alireza_Salehi
یک شنبه 02 خرداد 1389, 15:06 عصر
روبوکاپ ترکیبی از تالارهای مختلف است ولی به نظرم اگر یک تالار مجزا داشته باشد خیلی بهتر است.
ترکیبی از الگوریتم، هوش مصنوعی ، برنامه نویسی میکرو، برنامه نویسی سطح پائین، پردازش تصویر و...

ztx4
دوشنبه 03 خرداد 1389, 01:23 صبح
من هم موافقم.وجود یک تالار مجزا می تونه مفید باشه.

مصطفی ساتکی
دوشنبه 03 خرداد 1389, 09:10 صبح
متاسفانه یه وضعیتی در این سایت حاکم شده که کاربراش هر چی بگن مدیرا حرف خودشو میزنن و همیشه هم روی چهاردونه if و یه کامپایلر تاکید دارن و هیچ هم براشون مهم نیست که این کاربری که نظر میده چه فعالیت هایی تو سایت داشته میبنن ستاره نداره دوستشون نیست پس حرفش اهمیتی نداره. بجای این ستاره ها برین به تاپیک هایی که پاسخ داده نگاه کنین نه ستارهاش که این ستاره ها با یه سری بحث بی اهمیت رنگی شده.خیلی جالبه می گن برنامه نویسی فقط یه سری سوالاهایی ابتدایی رو جواب میدن و قبل جواب دادن هیچ تفکری هم پشتش نیست این جواب که دارم میدم درست یا نه شاید فلانی بتونه بهتر بهش جواب بده.خیلی برام جالبه وقتی یه سوال فنی تو برنامه نویسی میکنی یه جوابی میگیره که فقط یه ساعت بایستی بشینی به این جواب بخندی و مورد زیاد دیده شده به هر حال بحث روباتیک یه بحث خاصی که برای خودش رشته دانشگاهی داره و میشه حتی براش یه فروم هم در نظر گرفت ما با اوضاع احوال این سایت فکر نمی کنم کار به جایی برسه چون خسته کننده من هم چند وقت پیش یه همچین چیزی رو مطرح کردم ولی اون تاپیک هم نا تمام موند . به قول بعضی ها شما 2 نفر فقط موافقین اون 20 نفری هم که تو تاپیک قبلی نظر دادند یادشون نیست شاید حافظه یاری نمی کنه. می فرمایند رویاتیک اینه و اینه 2 تا تالار هم هست .نمیگه نظراتونو ادامه بدید ببینیم چه از توش در میاد .ما داریم تو یه مجموعه زندگی می کنیم که اونم داره اینطوری اداره میشه به هر حال هر زیر مجموعه ای هم که از کنارش در بیاد مثل خودش میشه.آقای مدیران هی هم یه مدیر یه حرفی میزنه سریع ازش تشکر نکن این بله قربان ها کاریی رو درست نمیکنه