PDA

View Full Version : سوال: برنامه ي حسابداري با سي يا بيسيك

SamaPic
شنبه 12 بهمن 1387, 01:04 صبح
سلام خدمت دوستان عزيز.

من قصد دارم يك برنامه ي حسابداري ساده با سي يا ويژال بيسيك براي يكي از دوستانم بنويسم.

اين برنامه را هنوز ننوشته ام فقط مواردي كه بايد رعايت شود گرافيكي بودن ، انجام كار هاي حسابداري است و مواردي از اين دست.

مي خواستم اگر امكان دارد قيمت حدودي اين نرم افزار را بفرماييد.

برنامه ساده است ولي براي ورود به دنياي برنامه نويسي به نظر من كه خوب است.

با تشكر فراوان.

pnustudent110
شنبه 12 بهمن 1387, 13:40 عصر
سلام.اولين كارتونه؟؟؟
اگه اوليه كه رايگان باشه بهتر.البته اگه از قبلا هيچ كاري رو انجام ندادي.مي تونه تجربهي خوبي باشه.
كه با بيسك ساده تره.
اما اگه قبلا كار كردين بهتره از ويژگي هاي برنامه بگين تا دوستان بتونن قيمت بزارن.
موفق باشيد.

SamaPic
شنبه 12 بهمن 1387, 19:01 عصر
سلام دوست عزيز
متشكرم از پاسختان.
درسته اولين برنامه ام است.
من مي دونم اگر رايگان بنويسم بهتره ولي اين فرد قراره از اين به بعد چند تا پروژه ي برنامه نويسي ديگر هم به من بده و من نمي خواهم فكر كنه كه از قيمت و وضع بازار بي خبرم.
از طرفي به دليل اين كه تا كنون برنامه ي حسابداري ننوشتم دقيقا نمي دونم كه ايشان چه چيزي از من مي خواهند.فقط ايشان فرمودند كه برنامه ي ساده اي نيست و قرار است بيشتر كار هاي حسابداري را انجام بدهد.
ايشان نظرشان نوشتن برنامه به زبان سي است.
با تشكر فراوان.

اوبالیت به بو
شنبه 12 بهمن 1387, 20:55 عصر
من نمي خواهم فكر كنه كه از قيمت و وضع بازار بي خبرم.
بهتره همين جوري كه هستيد باهاش برخورد كنيد چون دير يا زود مي فهمه كه اين كاره نيستيد. (منظورم وضع بازار و ...). يعني رو راست باشيد و دروغ نگيد.

ز طرفي به دليل اين كه تا كنون برنامه ي حسابداري ننوشتم دقيقا نمي دونم كه ايشان چه چيزي از من مي خواهند.
يه برنامه معمولي حسابداري چيزي حدود 14 تا 20 عمليات داره و حتماً بايد راجب اونها اشراف كامل داشته باشيد.

فقط ايشان فرمودند كه برنامه ي ساده اي نيست و قرار است بيشتر كار هاي حسابداري را انجام بدهد.
راست گفته.

ايشان نظرشان نوشتن برنامه به زبان سي است.
فاتحه..:لبخند:
توصيه مي كنم حتماً يكي از اين كتابها رو بخونيد بعد شروع كنيد:

مباني حسابداري دولتي
اصول حسابداري 1 و 2

pnustudent110
یک شنبه 13 بهمن 1387, 18:02 عصر
بهتره همين جوري كه هستيد باهاش برخورد كنيد چون دير يا زود مي فهمه كه اين كاره نيستيد. (منظورم وضع بازار و ...). يعني رو راست باشيد و دروغ نگيد.

يه برنامه معمولي حسابداري چيزي حدود 14 تا 20 عمليات داره و حتماً بايد راجب اونها اشراف كامل داشته باشيد.

راست گفته.

فاتحه..:لبخند:
توصيه مي كنم حتماً يكي از اين كتابها رو بخونيد بعد شروع كنيد:

مباني حسابداري دولتي
اصول حسابداري 1 و 2

اولين كار و حسابداري ممكن اذيتت كنه.واسه قيمت من از اين نظر گفتم كه قراردادنشه و دردسر چون همچين بلايي سرم اومده.
با زبون سي كه خداييش هوش زياد ميخواد و پشتكار فرافراون