PDA

View Full Version : آیا شما هم می خواهید وارد صنعت بازی شوید؟

روانشناس
چهارشنبه 18 آذر 1383, 15:58 عصر
مقاله "آیا شما هم می خواهید وارد صنعت بازی شوید؟" در سایت Persian-Designers ارائه شده و مقاله جالبیه. پیشنهاد می کنم حتما بخونیدش. این مقاله رو می تونید از آدرس زیر دانلود کنید:

http://www.persian-designers.com/articles.php

takavar
جمعه 27 آذر 1383, 02:45 صبح
یه چیز کوچیک به مقاله مفید بالا اضافه میکنم .

اونایی که به گرافیک بازی ها علاقه دارند. دانستن نرم افزار فایده زیادی ندارد، به عبارتی اگه همه نرم افزار ها رو به خوبی و کامل استاد هستید ، فایده نداره ، مگه اینکه نقاش یا مجسمه ساز و .. ماهری هم باشید.
افراد زیادی بودند که وقت خودشون رو صرف مکس یا مایا کردن ، و بعد دیدن که جایی براشون توی سنعت بازی سازی وجود نداره
این نکته کوچک حدود 2 سال کامل خودشو به من نشون نداد . و درد سر های عظیمی برایم درست کرد.

Delphi Skyline
جمعه 16 بهمن 1383, 14:58 عصر
البته سخته

lida
جمعه 23 بهمن 1383, 12:18 عصر
man ham vagti max ra shoroe kardam ashegesh shodam vali ein aval tah bod va
jade dar eik mehi foro rafte
va entehaie rah ham moshakhas nist

lida
جمعه 23 بهمن 1383, 12:19 عصر
vali har kari poshte kar mikhad.
::نوشتن::

pedram2005
سه شنبه 04 اسفند 1383, 14:55 عصر
بدک نبود بدم نیمد. اگه می شه این مقاله ها را که درباره بازی را به صورت فارسی برام ایمیل کنید.

borhani_p@yahoo.com
ممنون.

pedram2005
سه شنبه 04 اسفند 1383, 14:55 عصر
vali har kari poshte kar mikhad.
::نوشتن::بدک نبود بدم نیمد. اگه می شه این مقاله ها را که درباره بازی را به صورت فارسی برام ایمیل کنید.

borhani_p@yahoo.com
ممنون. :sad2:

روانشناس
دوشنبه 10 اسفند 1383, 11:00 صبح
آقا پدرام شما می تونید با سر زدن به سایت Persian-Designers مقالات جدید سایت را مطالعه کنید. ضمنا همینجا بگم که یه مقاله جالب دیگه تو این سایت خوندم. فکر کنم عنوانش تکنولوژی های ساخت بازیهای کامپیوتری بود. می تونید اونو تو همون سایت پیدا کنید.