PDA

View Full Version : درخواست سورس کد mCoreLib

quiet_buzz
دوشنبه 14 بهمن 1387, 09:28 صبح
سلام
کسی سورس کد mCoreLib رو داره؟

quiet_buzz
دوشنبه 14 بهمن 1387, 10:37 صبح
ضمنا کامپوننت و dll که سورس کدش هم در دسترس باشه بهتر از mcore هست؟ میشه معرفی کنید و لینکش رو بدید؟
مرسی

arkia
یک شنبه 04 اسفند 1387, 00:10 صبح
سلام دوست عزیز در ابتدا بگم که من خودم تازه کارم و اولین تجربه ایه که دارم برنامه ارسال اس ام اس می نویسم . من خودم چند نمونه سورس کد ، کامپوننت و اکتیوکس مخصوص ارسال و دریافت اس ام اس دانلود کردم و همچنین mcore رو و با توجه به گفته کاربران گرامی این سایت و تجربیات خودم mcore از همه بهتره چون هم زبان فارسی رو پشتیبانی می کنه هم با اکثر زبان های برنامه نویسی کار می کنه (خودم که خوشم اومد ازش) تو هم از اینجا دانلودش کن
[/URL][URL]http://www.logixmobile.com/downloads/softwares/index.asp (http://www.logixmobile.com/downloads/softwares/index.asp)
البته این هم بگم که وقتی نصبش می کنی هم سورس هاش نصب میشن هم کتابخونش (mCore.dll) . در ضمن یک فایل Readme هم داره که بخونیش بد نیست.
اساتید جسارت منو ببخشن!

quiet_buzz
دوشنبه 05 اسفند 1387, 14:22 عصر
مرسی
ممنون
ولی من سور کد dll، mcoreLib رو میخوام
توضیحاتی که فرمودید واقف بودم ولی مجددا ممنونم از توجهتون

noorsoft
سه شنبه 06 اسفند 1387, 17:26 عصر
mCoreLib یک اکتیوایکس آماده است شما کد سورس چی شو میخواین؟

quiet_buzz
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 09:41 صبح
سورس کد خود activex رو!!!

مهدی کرامتی
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 11:01 صبح
mCoreLib یک محصول تجاری است و سورس آن فقط در اختیار سازنده آن است.

کیوان رحیمی
چهارشنبه 17 تیر 1388, 17:41 عصر
اگر کسی با mcore کار کرده ممنون میشم جواب منو بده : چطور میشه فهمید delivery که رسیده مربوط به کدام sms است(فوری)

sadeghgilanisadegh
یک شنبه 21 تیر 1388, 15:09 عصر
برای دریافت Delivery شما می بایست از GSM Modem تان +CDS: را چک کنید که مشخصه دلیوری می باشد
بعد از این مشخصه شما یک PDU دریافت خواهید کرد که در آن شماره موبایل و تاریخ و ساعت Deliver شدن و همچنین Refrence که مشخصه اصلی آن اس ام اس تان است (نشان دهنده اس ام اس ارسالی ) و...

کیوان رحیمی
یک شنبه 21 تیر 1388, 20:17 عصر
برای دریافت Delivery شما می بایست از GSM Modem تان +CDS: را چک کنید که مشخصه دلیوری می باشد
بعد از این مشخصه شما یک PDU دریافت خواهید کرد که در آن شماره موبایل و تاریخ و ساعت Deliver شدن و همچنین Refrence که مشخصه اصلی آن اس ام اس تان است (نشان دهنده اس ام اس ارسالی ) و...

من gsm modem ندارم با گوشی w800 کار میکنم اما مشخصه reference همیشه 0 بر میگردونه میدنید مشکل چیه

CYCLOPS
سه شنبه 31 شهریور 1388, 08:13 صبح

دوستان یه سوال : (البته یه مقدار فوری)
این عدد Refrence بر چه اساسی است آیا این عدد همیشه یکتا است و مثلا میشه کاربرد هایی مثل کلید اصلی جدول بانک اطلاعاتی رو ازش انتظار داشت ؟؟
مثلا تصور کنید یه سری پیام ارسال میشه و برنامه ما که برای ارسال پیام بوده بسته میشه و بعد از راه اندازی مجدد برنامه دلیوری پیامی میرسه که تو اجرای قبلی برنامه ارسال شده بوده آیا این مشکلی پیش نمیاره و رفرنس ها با رفرنس پیام های جدید اشتباه نمیشه ؟؟

یا شاید بهتره اینطوری بپرسم که مثلا چه وقت امکان داره دو تا پیام ارسالی منختلف داشته باشیم که عدد رفرنس جفتش (مثلا) 100 باشه ؟؟

ممنون

CYCLOPS
چهارشنبه 01 مهر 1388, 06:58 صبح
وااااااااااااااااای
چقدر جواب !!!!

بی خیال جوابشو پیدا کردم میگم تا اگر کسی لازم داشت معطل نشه :
این عدد بین 1 تا 255 هست و زمانی که عدد رفرنس فعلی 255 باشه مودم اونو به یک ریست میکنه و این چرخه همیشه ادامه داره
پس
به عنوان کلید اصلی نمیشه ازش استفاده کرد
بهترین گزینه برای کلید اصلی در چنین مواردی هم همین کد رفرنس + زمان ارسال پیام هست چون اصلا امکان نداره تو یه روز یه ساعت و یه دقیقه مشترک دو تا پیام با رفرنس برابر ارسال شده باشند

موفق باشید :چشمک: