PDA

View Full Version : تایپ در کمبو باکس بایند شده

code_project
شنبه 19 بهمن 1387, 13:14 عصر
توی برنامم یه فرم دارم که توی اون چندتا کنترل قرار داره. هر کدوم از این کنترلها هم به ستون های مختلف جدولم بایند شده.فیلد کلید اصلی(شماره کارت کاربر) به یکی از کمبو باکس هام باینده. چطوری میتونم با تایپ کردن توی این کمبوباکس مقدار سایر کنترلهای بایند شده ام عوض بشه.

code_project
شنبه 19 بهمن 1387, 22:32 عصر
هیچکس نمی تونه به من کمک کنه؟
راستی یه مشکل دیگه هم دارم. چطوری میتونم با کلیک روی هر سطر از گرید ویو خودم که متعلق به یه کاربر خاصه. اطلاعات کامل اون کاربر را توی یه فرم دیگه با چندتا تکست باکس و کمبو باکس بایند شده ببینم؟
ممنون میشم کمکم کنین!!!

linux
شنبه 19 بهمن 1387, 22:43 عصر
توی برنامم یه فرم دارم که توی اون چندتا کنترل قرار داره. هر کدوم از این کنترلها هم به ستون های مختلف جدولم بایند شده.فیلد کلید اصلی(شماره کارت کاربر) به یکی از کمبو باکس هام باینده. چطوری میتونم با تایپ کردن توی این کمبوباکس مقدار سایر کنترلهای بایند شده ام عوض بشه.
وقتی بایند می کنی کنترلی مثل کمبو را نمی توانی در آن چیزی تایپ کنی باید ، دیتاسورس بایند شده را دستکاری کنی

code_project
دوشنبه 21 بهمن 1387, 11:20 صبح
هیچکدام از دوستان چیزی نمیدونن.مشکلم خیلی حاده....:عصبانی++:

code_project
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 06:59 صبح
هیچکس نمی خواد کمک کنه. یعنی سئوالم انقدر سخته؟

code_project
جمعه 25 بهمن 1387, 06:13 صبح
ممنون از کمکتون...!!!

esiprogrammer
جمعه 25 بهمن 1387, 08:41 صبح
برای این کار شما م تونی در رویدا Selected Index Changed در Combo مجددا اشیائ دیگه رو بایند کنی یعنی مثلا وقتی یک شماره ی خاصی رو کاربر انتخاب کرد با جستجو DataTable های دیگه رو فیلتر بکنی و مجددا در اشیائ دیگه بایند بکنی البته در کل به نظر من اگه از Wizard استفاده می کنی این کارو نکن و همه ی کارها رو تو Source برنامه انجام بده

code_project
شنبه 26 بهمن 1387, 12:11 عصر
چطوری؟ لطفا بیشتر راهنمایی کنین..