PDA

View Full Version : سوال: چگونگی تقسیم بندی زمان

mohsen306
شنبه 19 بهمن 1387, 14:51 عصر
با سلام:

در برنامه کلینیک پزشکی نیاز دارم برای تعیین وقت قبلی بین دو زمانی که پزشک می دهد مثلا 8 تا 12 و زمانی که به عنوان متوسط زمان معاینه می دهد تقسیم بندی انجام دهم به عنوان مثال 15 دقیقه ، آیا شما راه حلی جهت تقسیم بندی زمان سراغ دارید؟

باتشکر.

Amir Oveisi
شنبه 19 بهمن 1387, 15:11 عصر
راه حل؟
راه حل برای تقسیم بندی 15 دقیقه ها؟

Amir Oveisi
شنبه 19 بهمن 1387, 15:11 عصر
راه حل؟
راه حل برای تقسیم بندی 15 دقیقه ها؟

mohsen306
شنبه 19 بهمن 1387, 17:05 عصر
بله ، بعد از بدست آوردن اختلاف دو ساعت توسط timespan می خوام اختلاف بین دو زمان رو تیدیل به دقیقه کنم و سپس به 15 دقیقه ها تقسیم کنم و به هر نوبت یکی از 15 دقیقه ها رو بدم.
همیشه اینطور نیست که دو تا ساعت روند از طریق پزشک اعلام شه !
من میخوام دونه دونه این تقسیم 15 دقیقه ها هنگامه شماره دهی به بیماران خودکار درج بشه نه اینکه اپراتور دستی بده چون در صد اشتباه زیاده

mohsen306
یک شنبه 20 بهمن 1387, 01:23 صبح
کسی از اساتید نمیدونه؟

mohsen306
یک شنبه 20 بهمن 1387, 13:27 عصر
واقعا کسی نیست یک پاسخی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متعجب:

Amir Oveisi
یک شنبه 20 بهمن 1387, 13:30 عصر
آیا زمان هر بیمار باید دقیقا 15 دقیقه ثبت بشه؟
اگر بیشتر یا کمتر طول کشید چی؟

در حالت کلی کار بسیار ساده ایه ، میتونین یه کلاس هم طراحی کنید که توش یه فیلد باشه که مشخص کنه این بیمار از چه ساعتی تا چه ساعتی باید ویزیت بشه و این زمان چندمین 15 دقیقه بوده.

برای محاسبه 15 دقیقه ها هم از اول بازه زمانی شروع میکنید و بصورت حریصانه عمل میکنید یعنی همینجور 15 دقیقه به 15 دقیقه تقسیم میکنید تا برسین به آخر. حالا دو حالت ممکنه پیش بیاد ، یا زمان کل دقیقا به 15 دقیقه ها تقسیم شده یا اینکه یه مقداری (کمتر از 15 دقیقه) کم میاد. برای حل این موضوع هم میتونین 2 کار انجام بدین، یا این زمان اضافی رو بی خیال بشید و به کسی اختصاص ندین، یا اینکه به اندازه چند دقیقه تمدید کنید تا یک 15 دقیقه دیگه هم بدست بیاد و به یه بیمار اختصاص بدینش.

البته جواب دو تا سوال اولم تو راه حل مسئله مهمه!

موفق باشید
jooje