PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه از روي كلاينت ها **برنامه Caspol.exe

In_Chan_Nafar
شنبه 19 بهمن 1387, 18:49 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز
چند وقت پيش يك مشكل (اجرا نشدن برنامه از روي كلاينت ها) در مورد Share كردن Folder مربوط به برنامه اجرايي پيدا كردم روشي كه من براي Share كردن استفاده مي كنم به صورت زير مي باشد.
سيستم عامل سرور ويندوز 2003 سرور & Domain مي باشد
.Net Framework نسخه 3.5 بر روي كلاينت ها
استفاده از برنامه caspol.exe جهت FullTrust كردن Folder مربوط به برنامه كاربردي
من caspol.exe را از مسير .net 2 پيدا كردم و اون را به شاخه System32 سرور كپي سپس فولدر مربوط به برنامه را با استفاده از دستور زير Trust كردم.
caspol -m -polchgprompt off -ag LocalIntranet_Zone -url \\Server_Name OR IP\ Program_ Folder\* FullTrust -n "BNPPAssistance" -d "BNPPAssistance Trust
نكته :
.Net Framework موجود در سرور من نسخه 2 مي باشد ولي بر روي كلاينت ها نسخه 3.5 نصب شده است (فكر مي كنم مشكل اجرا نشدن برنامه از روي كلاينت ها)
با توجه به اينكه سرور من Domain است آيا امكان دارد پارامتر هاي برنامه caspol.exe را اشتباه زده باشم (لازم به ذكر است كه اجراي برنامه فوق فقط از روي سرور بوده است)

لازم به ذكر است كه من با دستور فوق مابين دو سيستم كه ويندوز XP با دانت نسخه 3.5 داشته ام جواب گرفته ام
حال مي خواهم بدانم آيا دوستان راه حل بهتري براي انجام اينكار دارند

alirzn
دوشنبه 21 بهمن 1387, 22:59 عصر
Net framework در داخل control panel در Administrator Tools رو باید Full Trust کنی . من این مشکل رو داشتم با این کار درست شد.

hooshe
پنج شنبه 09 بهمن 1393, 08:48 صبح
سلام من در administratore tool دات نت رو نمی بینم میشه بگین چه طوری باید پیداش کنم