PDA

View Full Version : سشن error

yoshika
یک شنبه 20 بهمن 1387, 16:24 عصر
Warning: session_start() [function.session-start (http://localhost/zoha/zoha/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Program Files\xampp\htdocs\zoha\zoha\register.php:1) in C:\Program Files\xampp\htdocs\zoha\zoha\output.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start (http://localhost/zoha/zoha/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Program Files\xampp\htdocs\zoha\zoha\register.php:1) in C:\Program Files\xampp\htdocs\zoha\zoha\output.php on line 2

با سلام من هر طور که session ها رو سثف میکنم بازم این errorها رو میگیرم لطفا راهنمایی بفرمایید

naser67
یک شنبه 20 بهمن 1387, 16:51 عصر
session_start() بايد قبل از ارسال خروجي به مرورگر نوشته بشه
يعني تو خط اول

yoshika
یک شنبه 20 بهمن 1387, 17:45 عصر
تو خط اول نوشتم دوست عزیز

as13851365
دوشنبه 21 بهمن 1387, 08:06 صبح
توی خط اول نوشتن نشد مدرک اگه دقت کنید می بینید که دوست خوبم جناب naser67 گفتن که "يد قبل از ارسال خروجي به مرورگ" یعنی شما حتی نباید یک کاراکتر خالی هم قبل از استفاده از session_start() به مرورگر فرستاده بشه

یک احتمال هم هست شما از متن فارسی و یونیکد فارسی استفاده می کنید و سه کاراکتر در ابتدای فایل قرار دارن که شما به صورت عادی نمی تونید این متن را ببینید برای دیدن این کاراکتر بهتر است از ویرایش کرد داس استفاده کنید به این صورت که به محیط داس رفته و کد زیر را وارد کنید :
c:\edit index.php

با این کار یک محیط آبی رنگ باز می شه که شما می تونید آن سه کاراکتر مزبور را در ابتدای فایل ببینید

narsic
دوشنبه 21 بهمن 1387, 18:32 عصر
با سلام
اگه جستجو میکردید به نتیجه میرسیدید .
البته با اجازه دوستان من یه مقاله در این مورد نوشتم اینم لینکش http://blog.narsic.ir/post-22.html .
موفق باشید

yoshika
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 21:52 عصر
مطلبتون خیلی مفید بود نارسیک متشکرم ولی با این اوصاف اگه نشه از utf_8 استفاده کرد تمام فونت های صفحه بهم میریزد راه حلی به نظرتون نمیرسه؟

as13851365
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 08:26 صبح
ببینید من امتحان کردم و درست هم کار کرد یعنی شما وقتی که یک بار یونیکد صفحه را به utf_8 تغییر می دهید و صفحه را ذخیره می کنید سه کاراکتر مزبور در فایل دیده می شه حالا اگر شما یک بار توسط داس این سه کاراکتر را از ابتدای فایل حذف کنید و فایل را ذخیره کنید اگر از برنامه Dreamweaver استفاده کنید دیگه این برنامه این سه کاراکتر را اضافه نمی کنه ولی اگر باز دوباره یونیکد صفحه را تغییر بدهید دوباره باید اون سه کاراکتر را حذف کنید برای همین شما اول صفحه را بنویسید و بعد یونیکد صفحه را تنظیم کنید و اون سه کاراکتر را از ابتدای فایل حذف کنید بعد از این کار دیگه هیچ مشکلی نخواهید داشت و دقت کنید که اگر فایل را با نات پد باز کنید و تغییر بدید و ذخیره کنید باز این سه کاراکتر ظاهر می شه .

خلاصه این که شما یک بار یونیکد را تنظیم کنید و بعد از محیط داس اون سه کاراکتر را حذف کنید و بعد از آن دیگه برای ویرایش و ... از برنامه Dreamweaver استفاده کنید دیگه مشکلی پیش نخواهد آمد

yaqubian
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 09:48 صبح
دوست عزیز
فکر می کنم این سئوال 1000 باره که تا بحال مطرح شده!!!
لطفا قبل از فرستادن پست هاتون یه جستجو بفرمایید.
موفق باشید