PDA

View Full Version : مشکل با آپدیت پنل

peymannaji
دوشنبه 21 بهمن 1387, 22:32 عصر
با سلام

من یک دکمه و تکست باکس در آپدیت پنل قرار دادم . و در روال کلیک دکمه اینگونه نوشتم :

Dim Code As String
Code = "<a href='http://www.qesign.net' target='_blank'>"
TxtCode.Text = Code

بار اول که کلیک انجام میشه دستورات به خوبی اجرا اما بار دوم خطایی ایجاد میشه ( فایل ضمیمه ) . من از هیچ مورد دیگری مانند ُ session , response و ... استفاده نکرده ام و تنها کدی که نوشته شده همان کد بالاست . لطفا رهنمایی بفرمائید .

milade
سه شنبه 22 بهمن 1387, 07:51 صبح
سلام
این رو اضافه کن انشالله که حل بشه :

ValidateRequest="false"
این باید در خط اول فایل به این صورت وارد بشه :

<%@ Page Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" ValidateRequest="false" %>
پیروز باشید و پایدار

peymannaji
سه شنبه 22 بهمن 1387, 16:59 عصر
سلام میلاد عزیز .
این مورد رو قبلا امتحان کردم . اما با قرار دادن این تکه کد در Direction page یک مشکلی که وجود داره این است که معتبر بودن یا نبودن درخواستها دیگر کنترل نمیشه در نتیجه امنیت وب سایت کاهش میابد .

milade
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 12:43 عصر
سلام استاد .
اینکه امنیت پایین میاد که دیگه قطعیه D:
شما 2 تا راه دارید .
یا برید سراغ یه روش دیگه ( اجاکس بدون اجاکس ) و یا ( عدم استفاده از اجاکس !)
یا انکه حداقل این ViewState این دو تا کنترل رو False کنید .
( اگه این دو تا کنترل به وسیله کاربر مقدار دهی میشن حتما نکات امنیتی رو فراموش نکنید .)

پیروز باشید و پایدار ;)

Alireza Orumand
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 14:42 عصر
سلامدوست من اتفاقی که میوفته کاری به Update Panel و Ajax نداره. مقداری که شما در Textbox پر میکنید یک مقدار خطرناک محسوب میشه. دفعه اول چون Textbox خالی هست مقدار خطرناکی وجود نداره. ولی دفعه دوم خوب شما مقدار خطرناک در Textbox قرار دادید و از ارسال این Request جلو گیری میشه. راهی نداره. اگه نگران امنیت هستید یا از این کد استفاده نکنید یا اینکه به طور دستی و کامل مقادیر رو قبل از کار کردن چک کنید.جناب راد در همین بخش توضیحات خوبی درباره امنیت قرار دادن.خلاصه اینکه شمار را به خدا تا یه باگی تو صفحه بوجود میاد همه گناه ها رو تقصیر این ajax بدبخت نندازید. D:موفق باشید.