PDA

View Full Version : مخفی کردن Dll

esiprogrammer
سه شنبه 22 بهمن 1387, 15:19 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم
من تو برنامه ای که نوشتم از Dll های زیادی استفاده کردم و وقتی با VS , می خوام ستاپ درست کنم همه ی فایلهای Dll کنار فایل Exe کپی می شوند این کار باعث می شه که افراد دیگه از این Dll ها تو برنامه هاشون استفاده کنند آیا نمی شه کاری کرد که این Dll ها تو یک پکیج چیزی باشند یا قابل استفاده مجدد نباشد و هر کسی نتونه از اونا استفاده کنه
با تشکر

ehsan248
شنبه 26 بهمن 1387, 02:37 صبح
با سلام می تونی از نرم افزار خوبه smart assembly استفاده کنی
فایل های dll رو با exe ادغام میکنه بگردی تو اینترنت پیدا ش می کنی !!!!

Mhs.Trace
شنبه 26 بهمن 1387, 07:45 صبح
سلام
خاصيت استفاده از dll ها تو سهولت ارتقاي نسخه برنامه و توانايي استفاده مجدد از كد هست. اگر قرار باشه كه فايل هاي dll رو تويه exe قرار بدي خب چه كاريه به جاي تبديل اونا به dll به صورت كلاس تويه خود exe استفاده كن. براي جلوگيري از سو استفاده از كتابخانه هايي كه توسعه مي ديد مي شه از روش هاي كد گذاري استفاده كنيد. روش هاي زيادي وجود داره. يك روش قرار دادن Reg key در رجيستري ويندوز در زمان نصبه . يك روش قرار دادن يك Property كليد به عنوان فعال كننده dll در سورس هست كه تا اون ست نشه كلا هيچ كدوم از توابع كتابخانه كار نكنه.

esiprogrammer
یک شنبه 27 بهمن 1387, 15:57 عصر
میشه در مورد Smart Assemembly بیشتر توضیح بدید و اینکه چطوری تو پروژه ی Setup ازش استفاده می شه , من هدفم اینه که برنامه نویسای دیگه dll هایی رو که من استفاده می کنم رو نتونن تو برنامه شون استفاده کنن مثلا وقتی که تو VS بخوی Add referecence بزنی تنونه استفاده کنه یا اینکه فایل dll رو پیدا نکنه

esiprogrammer
شنبه 03 اسفند 1387, 15:43 عصر
یعنی کسی نمی تونه جواب بده خیلی فوری ها