PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اضافه کردن محصول به سبد خرید

kh1387
سه شنبه 22 بهمن 1387, 20:32 عصر
با سلام خدمت دوستان خوبم
من یک فروشگاه الکترونیکی کامپیوتر طراحی کرده ام.
حالا می خوام وقتی کاربر روی اضافه به سبد کلیک کردف اگه logIn نباشه پیام بده که ابتدا لوگ این شو.
چطوری می تونم این کار رو انجام بدم؟
متشکر

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 02:12 صبح
خوب دوست من به نظرم بهتره از کنترل ویزارد توی دات نت استفاده کنی برای مراحل سفارش خرید
حالا توی مرحله اول اگه کاربر لاگین بود که میری مرحله دو در غیر این صورت توی مرحله یک کادر لاگین به کاربر نشان بده برای اینکه چک کنی که یه کاربر لاگین کرده یا نه از دستور زیر استفاده کن

HttpContex.Current.User.Identity.IsAutinticated

موفق باشی
یا علی

milade
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 14:10 عصر
سلام
به نظر من این کارو نکن
چرا ؟
چون به نظر من بهتره بزاری کاربر خریدش که تموم شو اون وقت برا سفارش بگی لاگین کنه ! ( کاربر اون وقت مجبوره که ثبت نام یا لاگین کنه D: )
در حال کاری نداره که
اگه شما از این کنترلها و بانک Asp.net استفاده نمیکنید ( از سشن برا تصدیق هویت استفاده میکنید )
وقتی یوزر دکمه رو فشرد ببین سشن وضعش چه طوره و تصمیم رو بگیر ...
موفق باشید

kh1387
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 22:37 عصر
به نظر من این کارو نکن
چرا ؟
چون به نظر من بهتره بزاری کاربر خریدش که تموم شو اون وقت برا سفارش بگی لاگین کنه ! ( کاربر اون وقت مجبوره که ثبت نام یا لاگین کنه D: )
در حال کاری نداره که
اگه شما از این کنترلها و بانک Asp.net استفاده نمیکنید ( از سشن برا تصدیق هویت استفاده میکنید )
موفق باشید
متشکرم
راستش خودمم می خوام همینکار رو بکنم و اگر ممکنه طریقه کار با session رو بهم بگید چون کامل متوجه اش نشدم و اینکه اطلاعات در session در کجا ذخیره می شوند؟

خوب دوست من به نظرم بهتره از کنترل ویزارد توی دات نت استفاده کنی برای مراحل سفارش خرید
حالا توی مرحله اول اگه کاربر لاگین بود که میری مرحله دو در غیر این صورت توی مرحله یک کادر لاگین به کاربر نشان بده برای اینکه چک کنی که یه کاربر لاگین کرده یا نه از دستور زیر استفاده کن

HttpContex.Current.User.Identity.IsAutinticated

موفق باشی

یا علی

ممنونم
اگه ممکنه در این زمینه بیشتر توضیح بدید
اگه یه مثال پروژه ای بدید واقعا لطف کردید.

Saber_Fatholahi
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 01:47 صبح
سلام
به نظر من این کارو نکن
چرا ؟
در حال کاری نداره که
موفق باشید
سلام اقا میلاد اگه دقت کرده باشین منم گفتم در زمان سفارش خرید
یعنی زمانی که کاربر خریدش تمام شد و خواست سفارش بده اون مراحل باید قرار بدیم نه همون اول کار

milade
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 13:34 عصر
سلام
استاد صابر( فامیلیتون رو نمیتونم بگم چون ممکنه مشکل اسپلینگ داسته باشم ) ما که چیزی نگفتیم ! :))
اگه منظورتون این جملست :

به نظر من این کارو نکن
ماله این بود :

حالا می خوام وقتی کاربر روی اضافه به سبد کلیک کردف اگه logIn نباشه پیام بده که ابتدا لوگ این شو.
....
در حال این روش شما واسه دوستمون کاربرد نداره چون از کنترلهای .net استفاده نمیکنه .
...
خوب طریقه کار با سشن . ( هر چند n+1 بار توضیح داده شده )
ایجاد سشن :

session.add("user")
که یه سشن به نام user میسازه
مقدار دهی به اون :

session("user")="milad"
در سشن مقدار میلاد رو میریزه . ( توجه کنید چون شما میخواید نام کاربری رو داخلش بریزید موقعی که کاربر لاگین کرد نامش رو بریز تو این سشن )
خوب حالا خوندن سشن :

dim x=session("user")
تموم شد !
حالا اگه میخوای کاربر که لاگین نکرده نتونه جنس بخره ، چک کن اگه user خالی بود ... وگرنه ...
موفق باشی

Farzad.Khansanami
سه شنبه 24 خرداد 1390, 00:59 صبح
با سلام خدمت دوستان خوبم
من یک فروشگاه الکترونیکی کامپیوتر طراحی کرده ام.
چطوری می تونم این کار رو انجام بدم؟
متشکر
سلام،دوست عزیز من به کد اضافه به سبد وقتی کاربر روی اضافه به سبد کلیک کرد احتیاج دارم ، اگر می تونی
به : Farzad.Khansanami@Gmail.Com
برام بفرست،ممنون میشم.