PDA

View Full Version : سوال: نحوه انتقال اطلاعات از برنامه تحت ويندوز به سايت

احمد سامعی
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 23:39 عصر
سلام دوستان
من يك برنامه دارم كه مي خوام وقتي كاربر به اينترنت وصل مي شه يك سري اطلاعات از برنامه به سايت منتقل بشه و در بانك سايت ذخيره بشه (فرقي نمي كنه اتومات باشه يا دستي كاربر برنامه رو فعال كنه)(و اين كه چطوري براي برنامم Updata اتومات بسازم )
هيچ اطلاعاتي از اين كه چطور بايد برنامه از اينترنت استفاده كنه يا اطلاعات رو بفرسته ندارم
اصلا نمي دونم چي بايد سرچ كنم:اشتباه::قلب:
مي شه يك لينكي چيزي بدين نمونه برنامه يا هر توضيحي...
با تشكر

shahab_ss
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 23:47 عصر
سلام دوست عزیز،
میتونی برای سایتی که داری یک WebService بنویسی که از طریق اون اطلاعات رو به بانک منتقل کنی.
برای شروع کمی در مورد وب سرویس جستجو کن.

موفق باشی

Alen
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 23:29 عصر
تا اونجا که میدونم فقط کافیه connection string درستی استفاده کنی تا از روی کلاینت به یه DB روی یک سرور اینترنت متصل بشی

احمد سامعی
جمعه 25 بهمن 1387, 00:09 صبح
تا اونجا که میدونم فقط کافیه connection string درستی استفاده کنی تا از روی کلاینت به یه DB روی یک سرور اینترنت متصل بشی

مي شه بيشتر توضيح بدين يا يك مثال بزني
من فقط تونستم به بانك روي هارد با دادن مسير فيزيكي وصل بشم اما روي هاست نمي دونم چي كار كنم..؟؟؟

Alen
شنبه 18 مهر 1388, 10:19 صبح
متاسفانه من خیلی سوال این دوستمون رو دیدم و از این بابت ازش شرمنده هستم ، شاید تا الان مشکل این دوستم هزار بار حل شده باشه
اما وقتی از یه هاست برای میزبانی صفحات وب و پایگاه داده خود استفاده می کنید این هاست یک connection string برای ارتباط با پایگاه داده به شما میدهد کافی است تو یک win app هم از همون CS استفاده کنید تا داده ها به پایگاه داده هاست منتقل بشه