PDA

View Full Version : سوال: کمک از دوستان برای نوشتن چند خط PHP

iman-vb
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 03:45 صبح
سلام به کلیه دوستان ...
من الان این فروم رو از گوگل پیدا کردم و امیدوارم که دست خالی اینجارو ترک نکنم ....

و اما سؤال من :

من یه انجمن vBulletin دارم که میخوام تبلیغ فلش بزارم توی Header و چونکه تبلیغات من به 6~5 تا میرسه واسه همین میخوام دو تا از اونارو به صورت Random نشون بده ... من vB رو کامل بلدم و هیچ مشکلی باهاش ندارم,مشکل من برمیگرده به نوشتن اسکریپت PHP که بیاد از فولدره Banner دو تا از اون X تا فایل فلش رو فرابخونه و درHeader نشون بده (البته یه IF هم باید گزاشته بشه که دوتا فایل تکراری نباشن)
نمونه خواسته من رو اینجا می تونید ببینید که با هر بار ورود به سایت Banner ها عوض میشه

http://forum.gsmhosting.com/vbb/

من از سورس پیج انجمن بالا code هاشو در آوردم و به این صورت هست

<iframe src ="http://banner.ipmart.com/SWFbanner/banner.php" frameborder=0 width=468 height=60 scrolling=no>
</iframe>
&nbsp;&nbsp;
<iframe src ="http://buttons.gsmserver.com/shell/" frameborder=0 width=468 height=60 scrolling=no>

البته توی کد بالا بنر سمت راست از یه سایت خونده میشه و بنر سمت چپ از سایت دیگه...
ولی در کل من یه چیز میخوام مثل banner.php که میره از توش خونده میشه به اینصورت که دو تا خروجی بده banner1.swf و banner2.swf

ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی گیرم ....
سپاس از همه شما عزیزان

yaqubian
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 09:41 صبح
دوست عزیز
شما اگه دیده باشید موقعی که یه فایل فلش رو export می کنید(بصورت html) کدش رو بهتون می ده که داخل تگ object قرار داره. اونوقت کد مربوطه رو تو صفحه banner.php بذارید و بعد این صفحه رو به محل مورد نظرتون include کنین.
موفق باشید

iman-vb
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 10:13 صبح
ممنون از پاسخ شما ولی من عرض کردم که در این مورد زیاد حرفه ای نیستم و به کمک شما نیاز دارم,مسئله دوم اینکه چطور Randomize بشه و دوتاش رو بخونه :متفکر:

آقا الان که دقت کردم سایت شما هم یه همچین حالتی داره,یعنی با هر بار ورود تبلیغاتون عوض میشه !
با سپاس از شما

__ziXet__
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 13:46 عصر
ممنون از پاسخ شما ولی من عرض کردم که در این مورد زیاد حرفه ای نیستم و به کمک شما نیاز دارم,مسئله دوم اینکه چطور Randomize بشه و دوتاش رو بخونه :متفکر:

آقا الان که دقت کردم سایت شما هم یه همچین حالتی داره,یعنی با هر بار ورود تبلیغاتون عوض میشه !
با سپاس از شما
به شما openads رو پیشنهاد میکنم

iman-vb
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 22:39 عصر
به شما openads رو پیشنهاد میکنم

سپاس از شما ...
میشه بیشتر توضیح بدید ؟

zoghal
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 23:41 عصر
خود وی بی مد یا هک های زیادی برای تبلیغات داره . که همین کار شما رو انجام میده

iman-vb
جمعه 25 بهمن 1387, 01:57 صبح
من بیش از 4~3 تاش رو تست کردم و هر کدوم یه مشکلی داشت ... یا لینک نمیداد روی فلش یه بعضی وقتا Load نمیکرد یا Frame ناجوری داشت که اگه برش میداشتی برنامه به هم می ریخت و مهمتر از همه هیچ کدوم 2تا رو با هم نشون نمیداد ....

من اگه همین اسکریپتی که توی انجمن شماست واسه تبلیغات رو بخوام,باید با چه شخصی مکاتبه کنم ؟

با سپاس از دوستان گرامی ...

در ضمن آجاکس فروم مشکل داره مثل اینکه,وقتی میخوام پستم رو ویرایش کنم آجاکسی نمیشه و حتما'' باید دو بار کلیک کنم تا بره توی صفحه پیشرفته

narsic
جمعه 25 بهمن 1387, 15:29 عصر
با سلام
سیستم تبلیغاتی موجود در این سایت سیستم Openads هست
موفق باشید

hoja06101001
جمعه 25 بهمن 1387, 22:29 عصر
من هم به از طرف خودم و تمام بچه هایی که دنبال این مورد بودن از شما متشکرم .

iman-vb
یک شنبه 04 اسفند 1387, 15:30 عصر
دوستان عزیز,این برنامه OpenX یک برنامه مدیریت تبلیغات کامل هستش و خیلی وسیع هستش
این واسه من مناسب نیست خیلی سنگینه

بابا بخدا من یه اسکریپت 7~6 خطی میخوام که 2 تا Array داشته باشه بره از فولدری که توش فایل های swf هستش 2 تا فایل به صورت تصادفی بخونه توی هدر انجمن نشون بده
یعنی توی این انجمن تخصصی یه نفر نیست این Script رو زحمتش رو بکشه ؟

خدا وکیلی کمکم کنید خیلی نیاز دارم بهش ... اگه هم باید هزینه ای بدم میدم :افسرده:

iman-vb
دوشنبه 05 اسفند 1387, 14:55 عصر
یه مسلمون نیست به من کمک کنه :متفکر: :عصبانی++:

iman-vb
شنبه 01 فروردین 1388, 00:09 صبح
ممنون از همه دوستان برنامه نویس :گیج: :تشویق: :قهقهه:
واقعا خیلی زشته یه نفر توی این انجمن نتونست جواب من رو بده (اونم جوابی به این سادگی)
به هر حال خودم یاد گرفتم و نوشتم
کسی خواست pm بده