PDA

View Full Version : سوال: کار با چند پروژه در یک سلوشن

NewFoxStudent
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 13:14 عصر
چطور میتونم با چند پروژه ای که در یک سلوشن Add کردم کار کنم
از یک پروژه پروژه دیگه ای رو اجرا کنم

اوبالیت به بو
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 13:22 عصر
بايد refrence ها اون پروژه رو add كنيد.
آموزش اين تايپيك پاراگراف اول:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=18228

NewFoxStudent
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 13:45 عصر
سوال من چیزه دیگه ای دوست عزیز

اوبالیت به بو
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 14:30 عصر
سوال من چیزه دیگه ای دوست عزیز
منم متوجه سوالتون شدم. شما در يك Solution چند تا پروژه دارين. منم عرض كردم كه refrence هاي مربوط به پروژه ي مربوطه رو add كنيد و در NameSpace برنامه نام كلاس يا ... رو بنويسيد.

NewFoxStudent
شنبه 26 بهمن 1387, 09:15 صبح
ممکنه طریقه Add کردن refrence رو توضیح بدید با توجه به این مطلب که فایل Dll در کار نیست
و نمیخواهیم از پروژه یک فایل Dll درست کنیم

shervin_agh67
شنبه 26 بهمن 1387, 10:48 صبح
ببینید شما باید خروجی تمام پروژه هاتون رو در یک فایل قرار بدید و برای ADD کردن کافیست خروجی برنامه ای رو که می خواید ازش در یک برنامه دیگه استفاده کنید رو به عنوان یک Refrence اضافه کنید . البته باید حواستون باشه که با این کار دو پروژه رو به هم مرتبط می کنید اگه یکی از پروژه ها خطا داشته باشه و یا محل خروجی یکی رو تغییر بدید برنامه پس نیاز هم کار نمی کنه. برای ADD کردن هم که می دونید در Soloution Explorer در برگه Refrences این کار رو انجام می دید .

NewFoxStudent
شنبه 26 بهمن 1387, 11:51 صبح
دوست من این همون جواب قبلی
ببینید من نمیخوام از طریق رفرنس این کار انجام بشه
من یک سلوشن دارم توی این سلوشن 3 تا پروژه جدید ساختم که هر پروژه یک کاری انجام میده
حالا میخوام اگه کاربر یه آیکن توی پروژه مثلا مرکز کلیک کرد پروژه مثلا انبار Run بشه
این پروژه ها قبل از کامپایل شدن خروجی ندارن وقتی هم کامپایل بشن یه فایل EXE بیشتر نمیدن
بنابراین چیزی برای ADD کردن تو پروژه اصلی وجود نداره.این یه سیستم یکپارچه ست

ASKaffash
شنبه 26 بهمن 1387, 12:15 عصر
سلام
اگر شما در نظر دارید که یک کلاس از درون یک برنامه EXE در اختیار یک برنامه دیگر بدون Refrence کردن قرار گیرد از DotNet Remoting میتوانید استفاده کنید .

NewFoxStudent
شنبه 26 بهمن 1387, 17:12 عصر
من دقیقاً همینو میخوام ممنون میشم اگه کمی در این مورد توضیح بدید

majid325
یک شنبه 27 بهمن 1387, 02:18 صبح
چطور میتونم با چند پروژه ای که در یک سلوشن Add کردم کار کنم
از یک پروژه پروژه دیگه ای رو اجرا کنم

طبق سوال شما جواب دوستان درست هست ، كه بايد refrence رو add كنيد ، اگه جواب دوستان مد نظر شما نيست يعني سوال رو بد طرح كرديد!

در هر صورت DotNet Remoting كارش با اينكه شما خواستيد يه جورايي فرق داره ، بيشتر به درد اين ميخوره كه انتقال اطلاعات كنين بين چند پروژه ولي من يه نمونه برنامه ميزارم ببينيد هموني هست كه شما ميخواين؟