PDA

View Full Version : سوال: چرا گوگل سایت من رو پیدا نمیکنه ؟؟

babak1
جمعه 25 بهمن 1387, 02:21 صبح
سلام دوستان :
من یه سایت با HTML طراحی کردم.بعد برای اینکه سایتم رو توی Search گوگل قرار بدم در تمام صفحاتش از تگ Meta استفاده کردم.در ضمن سایتم رو توی گوگل هم ثبت کردم. ولی بازم نتیجه نگرفتم.به نظر شما علت چیه ؟؟

www.noandishab.com

با تشکر.

milade
جمعه 25 بهمن 1387, 07:47 صبح
سلام دوست عزیز
یه مدت صبر کن .
چون که کراول های گوگل یک ماه به یک ماه هستش .
البته به نظر من اسم سایتت رو توی چند تا سایت مثل ایستگاه و ... ثبت کن تا موقعی که اون سایتها کراول میشن اگه سایت شما در بانک گوگل نباشه ، اد بشه .
خیلی ثبت نکن توی Add Url گوگل چون ممکنه اسپم بشی
موفق باشی

emad_67
جمعه 25 بهمن 1387, 10:14 صبح
من یه سایت با HTML طراحی کردم.بعد برای اینکه سایتم رو توی Search گوگل قرار بدم در تمام صفحاتش از تگ Meta استفاده کردم.در ضمن سایتم رو توی گوگل هم ثبت کردم. ولی بازم نتیجه نگرفتم.به نظر شما علت چیه ؟؟توی صفحه اول سایت سایت شما هیچ لینکی به قسمت اصلی سایت وجود نداره، منظورم لینکی هست که گوگل اونو دنبال کنه. شما در یک فایل فلش ورود به سایت رو قرار دادی که موتور های جستجو اصلا نمیتونن لینک های توی فایل های فلش رو ببین.
ولی به هر حال صفحه اول سایت ایندکس شده، آدرس رو توی گوگل بزن تا ببینی. ولی وقتی بزنی site: .... چیزی وجود نداره.

چون که کراول های گوگل یک ماه به یک ماه هستش .crawl ها به صورت روزانه انجام میشه، اما به دلیل اینکه یک سایت تازه ثبت شده هنوز لینک زیادی در اینترنت نداره و ربات های گوگل هم هنوز پیداش نکردند، دیر به دیر crawl میشه. سر زدن ربات ها به سایت و crawl کردن صفحات بستگی به مدت زمان update شدن سایت و page rank هم داره.

milade
جمعه 25 بهمن 1387, 11:37 صبح
توی صفحه اول سایت سایت شما هیچ لینکی به قسمت اصلی سایت وجود نداره، منظورم لینکی هست که گوگل اونو دنبال کنه. شما در یک فایل فلش ورود به سایت رو قرار دادی که موتور های جستجو اصلا نمیتونن لینک های توی فایل های فلش رو ببین.
اگه گفته شما صحت داشته باشه صفحه اصلی باید ایندکس بشه ( خواهی نخواهی )
پس هنوز کراول نرسیده

crawl ها به صورت روزانه انجام میشه، اما به دلیل اینکه یک سایت تازه ثبت شده هنوز لینک زیادی در اینترنت نداره و ربات های گوگل هم هنوز پیداش نکردند، دیر به دیر crawl میشه. سر زدن ربات ها به سایت و crawl کردن صفحات بستگی به مدت زمان update شدن سایت و page rank هم داره.
درسته .
کراول روزانه انجام میشه
اما اگه به توصیه وب مستر گوگل رجوع کنی میبینی که نوشته کراولینگ یه سایت خاص هر یک ماه یک بار انجام میشه
موفق باشید

emad_67
جمعه 25 بهمن 1387, 20:20 عصر
اگه گفته شما صحت داشته باشه صفحه اصلی باید ایندکس بشه ( خواهی نخواهی )در حال حاضر هم صفحه اصلی ایندکس شده.
اینکه گفتم لینکی در صفحه اصلی وجود نداره به خاطر اینه که گوگل نمیتونه راحت صفحات دیگه رو هم پیدا کنه، وجود لینک های داخلی در درون یک سایت باعث میشه گوگل اون لینک ها رو دنبال کنه و صفحات مربوطه رو ایندکس کنه، همچنین باعث انتقال page rank به صفحات دیگه هم میشه.

درسته .
کراول روزانه انجام میشه
اما اگه به توصیه وب مستر گوگل رجوع کنی میبینی که نوشته کراولینگ یه سایت خاص هر یک ماه یک بار انجام میشههمونطور که در بالا گفتم crawl شدن یک سایت به page rank، زمان update شدن سایت، تعداد لینک ها و ... بستگی داره. بنابراین یه سایتی مثل برنامه نویس روزانه میتونه چندین بار crawl بشه و یه سایت دیگه فاصله زمانیش بیشتر باشه. اما بعید میدونم دیگه به 1 ماه بکشه.
توی وب مستر که من چیزی ندیدم، اگر لینکی چیزی داری بده لطفا.
اما خود گوگل گفته:

How often does Google crawl the web?

Google's spiders regularly crawl the web to rebuild our index. Crawls are based on many factors such as PageRank, links to a page, and crawling constraints such as the number of parameters in a URL. Any number of factors can affect the crawl frequency of individual sites.
Our crawl process is algorithmic; computer programs determine which sites to crawl, how often, and how many pages to fetch from each site. We don't accept payment to crawl a site more frequently

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=34439

babak1
شنبه 26 بهمن 1387, 00:39 صبح
سلام :
با این حساب من صفحه اول رو که فلش هستش برمی دارم.
در ضمن شما نظرتون در مورد سایتهایی که روی سایت ما ترافیک ایجاد می کنن چیه؟
مثل این : http://www.linkreferral.com/adwel.pl?oldrefid=101

emad_67
شنبه 26 بهمن 1387, 09:50 صبح
در ضمن شما نظرتون در مورد سایتهایی که روی سایت ما ترافیک ایجاد می کنن چیه؟
مثل این : http://www.linkreferral.com/adwel.pl?oldrefid=101
ابن سایت ها همه بیخودن. شما سعی کن با تبادل لینک رتبه سایتت رو بالا بیاری. تبادل لینک هم بهتره با سایت های مرتبط باشه.