PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد import و export در mysql - شرمنده می دونم این سوال به این جا ربطی نداره ، ولی ...

reza1988
جمعه 25 بهمن 1387, 23:49 عصر
با سلام

من یه سرچی در سایت کردم ولی اشکالم برطرف نشد . سوالم را در بخش mysql مطرح کردم ولی کسی جواب نداد ؟ نمی دونم اصلا کسی به اون بخش سر می زنه یا نه ؟ مدیر چی داره یا نه ؟ :متفکر:

با عرض معضرت از شما به خاطر این که قوانین سایت را نقض کردم ؟ ولی خواهشمندم این جواب را بدید تا من بدونم چی جوری بانک اطلاعاتی خود را upload کنم ؟:خجالت::افسرده::ناراحت:

خواهشمندم در مورد موارد و گزینه هایی که در صفحه export یک بانک اطلاعاتی در phpmyadmain وجود دارد توضیح دهید. من می خوام یک بانک را با تمام جداول و رکورد ها و ستون ها و خواص هر جدول مثل unique و null و nutnull بودن و... ، export کنم ، ولی چه جور باید کنم نمی دونم .:متفکر:

من به صفحه export یک بانک اطلاعاتی خود رفتم و همینجوری بدون هیچ کاری دکمه تایید را زدم ولی ، اصلا نمی دونم export گرفت یا نه ؟ اگه گرفت کجا اونو ذخیره کرد که من اونو import کنم ؟ :متفکر:
من عکس صفحه export را گذاشتم با یه لینک . ممنون میشم اگه در مورد هر گزینه موجود در این صفحه یه توضیحی بدید .

narsic
شنبه 26 بهمن 1387, 00:13 صبح
با سلام
شما میبایست ابتدا گزینه Expotrt رو از منو انتخاب کنید و بعد از قسمت سمت چپ بالای فریم میانی جدول هایی رو که قصد گرفتن پشتیبان ازشون رو دارید انتخاب کنید با زدن گزینه select all همه جدول ها انتخاب میشن و بعد از اون در قسمت پایین صفحه سمت چپ نوعه فشرده سازی رو انتخاب کنید به صورت معمولی بر روی فایل خام قرار داره و بعد از اون گزینه Export سمت راست پایین رو بزنید اگه نوع فشرده سازی رو برروی حالت پیشفرض قرار بدید یعنی فایل خام شما به یک صفحه جدید هدایت میشید که در اون صفحه تمام اطلاعات مربوط به بانکتون هست به صورت کامل اطلاعات اون صفحه رو کپی کنید و در جای مناسب نگهداری کنید در غیر اینصورت اگه یکی از انواع فشرده سازی رو انتخاب کنید باید منتظر باشید تا پنجره شروع دانلود باز بشه بعد از باز شدن این پنجره مثل یک فایل معمولی اون رو ذخیره کنید برای بازگردانی هم گزینه Import رو از منو انتخاب کنید و بعد از بازشدن صفحه مربوط فایلی که در زمان استخراج ذخیره کرده بودید رو انتخاب کنید و ارسال کنید .
موفق باشید

reza1988
شنبه 26 بهمن 1387, 03:32 صبح
با تشکر از پاسخ شما . بسیار ممنونم . :تشویق:

من از گزینه فشرده سازی طبق گفته شما عمل کردم و بانکم را تونستم آپلود کنم . بسیار ممنونم .
ولی حالا اگه از حالت پیش فرض برای export استفاده کنیم ، و اطلاعات را کپی کنیم و اونا را در یه جانگه داریم بعد اونا را چه جور import کنیم ؟ اگه اونو در یه فایل ذخیره کنیم ، آیا آن فایل پسوند خاصی برای تعیین نوعش می خواد؟
در export از کدو روش بهتره استفاده کنیم ? فشرده سازی (و کدام نوع فشرده سازی) یا فایل خام ؟

در مورد سایر گزینه ها هم اگه توضیح بدید ممنون می شم .

narsic
شنبه 26 بهمن 1387, 13:38 عصر
اطلاعات متنی موجود در اون صفحه رو میتونید به دوروش بازگردانی کنید (حالت پیشفرض) :
اول : اطلاعات رو در یک فایل متنی ذخیره کنید و در زمان بازگردانی فایل متنی رو انتخاب کنید و ارسال کنید
دوم : و یا اینکه فایل متنی رو باز کنید و اطلاعات موجود در اون رو کپی کنید و در محل اجرا Query ها پیست کنید (در صفحه Import) .

بهترین نوع فشرده سازی وجود نداره نوع فشرده سازی رو نیاز شما تعیین میکنه نیاز شما هم میتونه به خاطر حجم بانک باشه .
اگه حجم بانکتون زیاده میتونید از فشرده سازی استفاده کنید .
موفق باشید

yaqubian
شنبه 26 بهمن 1387, 13:59 عصر
دوست عزیز
اگه حجم اطلاعاتتون زیاد نیست می تونید با پسوند sql فایلتون رو export کنید.
موفق باشید

reza1988
شنبه 26 بهمن 1387, 15:33 عصر
با تشکر و سپاس فراوان از همه شما