PDA

View Full Version : مشکل در اجرای Crystal Report روی Web و نحوه تغییر آن

amin_alexi
شنبه 26 بهمن 1387, 13:37 عصر
سلام
Search زدم !!! :ناراحت:
من از CrystalReport خود Vs 2008 (نسخه Version=10.5.3700.0) استفاده می کنم و و قتی سایت UpLoad شد این Error رو داد

Parser Error Message: Could not load file or assembly 'CrystalDecisions.Web, Version=10.5.3700.0, Culture=neutral,
PublicKeyToken=692fbea5521e1304' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
و

Line 1: <%@ Page Title="" Language="C#" MasterPageFile="~/MasterPages/MasterPage.Master" AutoEventWireup="true" CodeBehind="DaftarHesabRpt.aspx.cs" Inherits="WebMofid.DaftarHesabRpt" %>
Line 2: <%@ Register assembly="CrystalDecisions.Web, Version=10.5.3700.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=692fbea5521e1304" namespace="CrystalDecisions.Web" tagprefix="CR" %>
Line 3: <asp:Content ID="Content1" ContentPlaceHolderID="head" runat="server">
حالا راه حل چیه !؟
من تماس گرفتم با سایت گفتن ما Crystal 11 رو نصب دارم !
منم رو سیستم خودم Crystal 11 نصب کردم !
حالا من برای اینکه توی ،ToolBox بتونم Crystal 11 رو بیارم چه کار باید بکنم !؟
احتمالا در پروژم فایل Web.Config رو تغییر بدم چه کار باید بکنم !؟
ممنون میشم یه راهکار بدین !
اگه لینک English هم باشه مرسی ! :تشویق:

kiosksoft
شنبه 26 بهمن 1387, 16:41 عصر
دوست عزیز

ببین , شما برای اینکه بتونید از کریستال ریپورت استفاده کنید, باید ورژن و PublicKeyToken ی که تو برنامه ت استفاده کردی , تو سرور هم وجود داشته باشد. یعنی هر دو یکی باشند.

اگه این دو مقادر صحیح وارد کنید , تو سرور هم مشکلی نخواهد داشت. هم تو صفحات هم تو web.config این تغییر رو باید اعمال کنید.

behnam_fagih
شنبه 26 بهمن 1387, 22:31 عصر
اصولا پیشنهاد نمی شه توی برنامه های تحت وب از کریستال ریپورت خود دات نت استفاده کنید
می تونید از ابزاری به نام Telerik Reporting استفاده کنید
البته اخیرا نسخه دات نتی Fast Report هم ارائه شده که یه راه حل بسیار قدرتمند گزارش گیری و گزارش سازی است و قابلیت Export به 15 فرمت مختلف را دارد