PDA

View Full Version : سوال: Response.Redirect("../Default.aspx

abbasjafarnezhad
یک شنبه 27 بهمن 1387, 13:46 عصر
با سلام
مشكل من اين است كه صفحه default.aspx و login.aspx را در داخل پوشه قرار نداده ام ولي بقيه صفحات وب سايت را داخل پوشه قرار داده ام مثلا وقتي كاربر admin به سايت login مي شود و پس از اتمام كار ميخواهد از صفحه خودش خارج وبه صفحه defualt,aspxوارد شود من با گذاشتن يك باتوم و نوشتن اين كد (Response.Redirect("../Default.aspx" كاربر ميتواند وارد صفحه default.aspx شود ولي مشكل اينجااست ارتباط با صفحه اي كه قبلا admin رفته است و login شده است قطع نمي شود

با تشكر :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:

twelve
یک شنبه 27 بهمن 1387, 17:59 عصر
خب باید Sign Out کنی فرم رو ...

dr.pantagon
سه شنبه 29 بهمن 1387, 00:24 صبح
باید بگی چه جوری لاگین می کنی
ببین مثلا من برای لاگین اینجوری عمل می کنم
اگر یوزر پس درست بود می یام یک مقداری توی یک سیشن Session ذخیره می کنم و با اون سیشن اعتبار سنجی می کنم
مثلا
if session("username")<> "1243"
then
server.transfer("login.aspx")
else
binggrid()
end if
خوب تا وقتی سیشن هست که تو پیج هایی که دسترسی تعریف کردم کار می کنه هر وقت هم مقدار سیشن رو تغییر بده دیگه دسترسی از بین می ره
فقط کافی است مقدار سیشن رو عوض کنی
دکمه log out بنویس
seesion("username")=""

همین حالا 10 ها روش دیگه برای لاگین است بگو چجوری لاگین می کنی تا بشه دقیق تر کمک کرد

abbasjafarnezhad
سه شنبه 29 بهمن 1387, 08:23 صبح
دوست عزيز با سلام و تشكر از شما

من از كنترل LOGIN كه در VB.NET است استفاده كرده ام و زماني كه از كنترل LoginStatus براي خروج از سايتLOGOUT استفاده مي كنم كار بر به صفحه LOGIN پاس داده مي شود ولي من ميخواهم كاربر به صفحه DEFAULT.ASPX وارد شود و حتي اگر در كنترل LoginStatus در قسمت خاصيتهاي آن(LOGOUT PAGE URL) ما مسير صفحه DEFAULT.ASPX را بدهيم اين خاصيت درست عمل نكرده و كاربر به صفحه LOGIN وارد مي شود

با تشكر از شما و كليه بر نامه نويسان:تشویق::تشویق::تشویق:: شویق: