PDA

View Full Version : سوال: کمک برای معرفی یک برنامه setupساز بدون مشکل

m75an86
یک شنبه 27 بهمن 1387, 17:35 عصر
با سلام به دوستان عزیز . اگه سوالم آماتوریه ببخشید.
من برنامه ام رو با vb و crystalreport8 و بانک access نوشتم و مدتهاست که دنبال یه برنامه خوب و بدون مشکل برای ساختن setup میگردم با 2008 InstallShield و setup factory6 کار کردم که هر کدومش یه مشکلی داشت مثلا هر جا میخواستم برنامه ام رو نصب کنم باید crystalreport رو هم نصب میکردم. و این cdها رو از طریق اینترنت میخریدم بدلیل موجود نبودن این برنامه ها در شهرمون.
از دوستان عزیز میخوام یه ورژن خوب از یه برنامه setupساز که بتونه برنامه ام رو ساپورت بده و یه فروشگاه اینترنتی خوب بهم معرفی کنن. خیلی خیلی سپاسگزارم از کمکتون

حامد مصافی
یک شنبه 27 بهمن 1387, 17:48 عصر
با همون InstallSheild کار کن. اما این بار Merge Module مربوط به Crystal Reports رو حتماً به پروژه Setup اضافه کن.

noshin2008
دوشنبه 28 بهمن 1387, 18:13 عصر
سلام دوست عزیز.

نظر من هم مثل کاربر قبلی هستش.اما فقط اومدم بهت بگم که این 2 نرم افزار الان اینستال شیلد اخربن نسخه اش 2009 یا همون 15 مباشدو ستاپ فکتوری هم اخرین نسخه اش 8.1.1006.0 میباشد.ببین میتونی از اخرین نسخه این نرم افزار استفاده کنی

با تشکر

m75an86
سه شنبه 29 بهمن 1387, 17:26 عصر
با همون InstallSheild کار کن. اما این بار Merge Module مربوط به Crystal Reports رو حتماً به پروژه Setup اضافه کن.
با تشکر از شما دوست عزیز
برای مواردی که در قسمت Application Redistributables گزینه های آن غیر فعالند آیا cd هایی هستند تا کامل باشند و نیازی به download نداشته باشند؟

حامد مصافی
سه شنبه 29 بهمن 1387, 17:39 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز
برای مواردی که در قسمت Application Redistributables گزینه های آن غیر فعالند آیا cd هایی هستند تا کامل باشند و نیازی به download نداشته باشند؟

بله، سی دی های کامل تر IS در بازار موجودند اما گزینه مربوط به Crystal Reports را باید دستی اضافه نمائید.

m75an86
سه شنبه 29 بهمن 1387, 18:02 عصر
بله، سی دی های کامل تر IS در بازار موجودند اما گزینه مربوط به Crystal Reports را باید دستی اضافه نمائید.
با تشکر
اگه میشه یه آدرسی معرفی کنید تا من این cd را تهیه کنم یعنی جایی که برنامه های معتبری داشته باشه. حقیقتا من با این دفعه میشه دفعه پنجم که cd برنامه setupساز را میخرم ولی بعد از اینکه به دستم میرسه میبینم که همشون مثل هم هستند. و هیچ کارایی برای من نداشتند. و همچنین اگه یه قفل سخت افزاری خوب معرفی کنید ممنون میشم.
کمک بزرگی در حقم میکنید.

حامد مصافی
سه شنبه 29 بهمن 1387, 18:14 عصر
در مورد آدرس، من نمیدانم شما اهل کدام شهر هستید، با فرض اینکه میدانم اطلاعی از فروشگاه های شهر شما ندارم. اما می توانید مارک های معتبر توزیع سی دی را بررسی کنید. خود من از توزیعی با مارک ParAgon استفاده می کنم.
برای قفل سخت افزاری در مور ProLock تحقیق کنید. در صورت لزوم می توانید با صاحب آن، آقای کرامتی تماس (صاحب همین فاروم) حاصل فرمائید.

m75an86
دوشنبه 05 اسفند 1387, 11:19 صبح

با سلام
با شرایطی که برنامه اینستال شیلدی که من دارم یعنی غیر فعال بودن گزینه های application redistributables باز هم میشه یه setup برای برنامه ام درست کنم که crystalreport رو ساپورت بده؟
در مورد merge module هم که گفتین باید نوع پروژه ای که از اول میخوام ایجاد کنم از نوع merge module project باشه؟
با تشکر

m75an86
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 11:35 صبح
از دوستای عزیز خواهش میکنم اگه آدرس یه سایت فروشگاه اینترنتی معتبری دارین بدین تا بتونم DVD برنامه اینستال شیلدی که کامل باشه (چون تا الان 5 تا سی دی خریدم ولی کامل نیست )رو تهیه کنم. خیلی خیلی حیاتیه این مسئله.
کسی میتونه مشاوره تلفنی یا اینترنتی (حق لزحمه هم پرداخت میشه) بده توی این زمینه یعنی ساخت setup؟

حامد مصافی
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 12:05 عصر
merge module های کریستال ریپورت را می توانید از این صفحه (http://resources.businessobjects.com/support/additional_downloads/runtime.asp)دانلود کنید.