PDA

View Full Version : كامپوننتي براي اسكنر ؟؟؟

Mahsa Hatefi
یک شنبه 27 بهمن 1387, 23:45 عصر
سلام بر اساتيد

يه كامپوننت خوب ولي ساده براي كار با اسكنر نياز دارم يادمه استاد صارمي يه روزي توي يه پستي فرموده بودن كه Dynamic Twain نسخه 3 فكر كنم براي اكسسه مناسبه .
اگر دوستي موردي سراغ داره ممنون مي شم خبر بده .

e601
دوشنبه 28 بهمن 1387, 00:10 صبح
با سلام

فایل ضمیمه رو در آرشیوم داشتم فکر کنم از همین سایت گرفتم. Dll همراه با نمونه هستش
بدلیل اینکه با استفاده از دستور Declare از فایل dll استفاده میکنه حتما باید فایل dll رو در system32 کپی کنید

موفق باشید...

Mahsa Hatefi
دوشنبه 28 بهمن 1387, 00:57 صبح
استاد بزرگوار جناب مسعودي

ايكاش توي يه نمونه اكسس نحوه استفاده از فايل هاي توي پوشه "scaner" رو هم برام مشخص مي كرديد چون الان نمي دونم از اون فايل ها چطوري استفاده كنم .

e601
دوشنبه 28 بهمن 1387, 02:00 صبح
مجددا سلام

نمونه قبلی با خود VB6 نوشته شده بود. اگه VB6 روی کامپیوترتون نصبه به راحتی میتونید فایل Project با پسوند vbp. رو اجرا و پس از لود شدن کلید F5 رو فشار دهید.
به هر حال چون شما با اکسس کار میکنید دستورات رو به VBA تبدیل کردم (چون یکسری از جزئیات VB6 با VBA فرق داره) ولی متاسفانه چون اسکنر نداشتم نتونستم تست کنم ببینم کار میکنه یا نه
زحمتش گردن شما

mohammadsaleh
سه شنبه 29 بهمن 1387, 09:22 صبح
با فايل tawin32.dll فقط مي توان صفحه اول رو تصوير برداري كرد اما اگر بخوايم بصورت pdf تصوير برداري بشه بايد از كامپيونتهاي ديگري استفاده بشه مثل eztwain3.dll يا كامپيونتي كه دوستمون صارمي معرفي كردند و يا موارد ديگر ..... كه بايد خريداري بشن . من كه نتونستم كركشون گير بيارم . اگه دوستان دارند زحمت بكشن آپلود كنند تا ما هم استفاده كنيم.

Mahsa Hatefi
سه شنبه 29 بهمن 1387, 11:13 صبح
راستش منم نتونستم استفاده كنم .

شروع به اسكن مي كنه اما خطا ميده و تمام .

mohammadsaleh
شنبه 03 اسفند 1387, 18:24 عصر
سلام دوست عزيز
اينم نمونه

sajjad_kochekian
پنج شنبه 17 تیر 1389, 23:41 عصر
دستان کسی هست بتونه بگه با این کامپوننت چطوری میشه فایل اسکن شده رو ذخیره کنیم.
و یه مشکل دیگه این که من می خاهم مثلا 10 فایل را به هم اسکن کنم و یک فایل بشه و آدرس آون را توی برنامه ذخیره کنم