PDA

View Full Version : سوال: در مورد کامپوننت های Telerik

hamid_200611
سه شنبه 29 بهمن 1387, 14:39 عصر
سلام ، لطفا کمک کنید من آخرین نسخه کامپوننت های Telerik Asp.net رو دانلود کردم که کرک شده است .آیا من می تونم سایتمو با این کامپوننت ها بسازم و سایتمو بدون هیچ مشکلی Publish کنم اینم بگم من تا حالا این کارو یعنی Publish یه سایت و انجان ندادم لطفا اگر نکته ای هست که باید به اون توجه کنم با توجه به استفاده از این کامپوننت ها بهم بگید یا یه منبع بدید .خیلی ممنون:متعجب:

milade
سه شنبه 29 بهمن 1387, 15:05 عصر
سلام .
منبعی که نیست
معمولا یه راهنمایی میتونی توی اینترنت پیدا کنی
اما اینو بهت بگم که معمولا این کامپوننتهای کرک شده رو نمیتونی رو سرور اجرا کنی !
مگه هاستت وارز ( غیر قانونی ) باشه که اجازه بده .
از همین الان فکرش رو بکن
موفق باشی

Alireza_Salehi
سه شنبه 29 بهمن 1387, 16:50 عصر
سلام
معمولا کسی پگیری نمیکنه شما از چه کامپوننتی استفاده کردید ، همین الان هم خیلی سایتها با استفاده از کامپوننت های کرک شده کار می کنند(روی سرور های معتبر).
ولی اگر به هر دلیلی متوجه بشن کپی رایت رو نقض کردید بر طبق قوانین اون کشوری که هاست شما در اون قرار داره با شما شدیدا برخورد خواهد شد.

بهتره مشتری رو در مورد هزینه استفاده از کامپوننت ها توجیه کنید(هزینه کامپوننت رجیستر شده، تبعات کامپوننت رجیستر نشده، تبعات عدم استفاده از کامپوننت در پروژه)، تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

behnam_fagih
پنج شنبه 08 اسفند 1387, 08:41 صبح
دوست عزیز شما license این تلریک رو دارین یا یه جور دیگه کرکش کردین؟
اگه license دارین باید کنارش یه license generator هم داشته باشین که براتون بر حسب نام سرور یه فایل license ایجاد میکنه. در این صورت شما باید در هنگام تولید license نام یا آی پی سروری که می خواید برنامتون رو upload کنید وارد کنید.

Keramatifar
پنج شنبه 08 اسفند 1387, 12:03 عصر
دوست عزیز
معمولا مشکلی پیش نمیاد می تونی با خیال راحت استفاده کنی

ghasemi414
شنبه 10 اسفند 1387, 16:40 عصر
سلام ، لطفا کمک کنید من آخرین نسخه کامپوننت های Telerik Asp.net رو دانلود کردم که کرک شده است .آیا من می تونم سایتمو با این کامپوننت ها بسازم و سایتمو بدون هیچ مشکلی Publish کنم اینم بگم من تا حالا این کارو یعنی Publish یه سایت و انجان ندادم لطفا اگر نکته ای هست که باید به اون توجه کنم با توجه به استفاده از این کامپوننت ها بهم بگید یا یه منبع بدید .خیلی ممنون:متعجب:

با سلام
ممنون مي شم اگه لينكشو در سايت قرار بدهيد. تا من هم استافده كنم.

مهدی کرامتی
شنبه 10 اسفند 1387, 18:13 عصر
اگر نسخه Developer Edition اش رو استفاده کنید مشکل چندانی بر نمی خورید.

قیمتش هم به نسبت هزینه ای که بابت پروژه می گیرید معقوله: 800 دلار.

Ehsan Valinouri
یک شنبه 11 اسفند 1387, 20:40 عصر
بهنام درست میگه. در صورتی که Generator اش رو داشته باشی با دادن مشخصات هاست میتونی بدون مشکل ازش استفاده کنی

morteza_1234m
پنج شنبه 17 دی 1388, 23:10 عصر
یک بدبختی مثل من که فقط برای پروژه دانشجویی می خوام باید چه کار کنم
یکی روش استفاده رو نگفته
3 صفحه جستجو را گشتم یک دونه توضیح واضح ندیدم
اگر کمک کنید ممنون میشم

Alireza_Salehi
پنج شنبه 17 دی 1388, 23:59 عصر
یک بدبختی مثل من که فقط برای پروژه دانشجویی می خوام باید چه کار کنم
یکی روش استفاده رو نگفته
3 صفحه جستجو را گشتم یک دونه توضیح واضح ندیدم
اگر کمک کنید ممنون میشم
توضیح واضح درباره چی؟
درمورد نحوه استفاده کامپوننت که باید فایل های راهنماش رو بخونید.
درمورد لایسنس هم که برای پروژه دانشجویی همون نسخه تریال کفایت میکنه.

و از اینجا (http://www.telerik.com/products/aspnet-ajax.aspx) میتونید دانلود کنید.

morteza_1234m
جمعه 18 دی 1388, 00:40 صبح
من از یکی از کاربران یایت فایلهای DLL رو دانلود کردم ولی نمی دونم چگونه ازشون استفاده کنم