PDA

View Full Version : نمايش فايل هاي word docx در مرورگر

atryass
سه شنبه 29 بهمن 1387, 16:23 عصر
با سلام
من مي خوام يك سري فايل هاي ورد با فرمت docx رو تو پنجره IE نشون بدم .منتها يه گوشه اي از صفحه و نه به صورت فول اسكرين.
يعني كاربر باتغيير آيتم كمبو باكس يه نمونه خاص از فايل ورد رو مي بينه.
من يه ذره تو نت سرچيدم كلا واسه اينجور كارا كامپوننت زياد بود.
من تا جايي كه ميشه نمي خوام از كامپوننت استفاده كنم چون اون فايل ورد كه كاربر مي بينه نيازي به ويرايش نداره يه جاهاي خالي داره كه از تو TextBox هايي كه واسش گذاشتم تو فرم aspx اونا رو پر مي كنه و يه view قرار از نامه ورد داشته باشه.
من مي تونم اگه ورد رو كلاينت نصب بشه فايل رو تو صفحه IE واسش priview كنم ولي بديش اينه كه كل صفحه رو مي گيره.ميخوام تو يه جاي معلوم از صفحه ام قرار بگيره نه همه صفحه.لطفا اگه راه حلي هست بهم بگيد.
ممنون.

salehbagheri
سه شنبه 29 بهمن 1387, 22:20 عصر
نمي خوام از كامپوننت استفاده كنم چون اون فايل ورد كه كاربر مي بينه نيازي به ويرايش نداره
اگر نميخواي از كامپوننت، حتي كامپوننت هاي خود آفيس استفاده كني بهتره آفيس رو دوباره بسازي!

atryass
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 10:14 صبح
من تا جايي كه ميشه نمي خوام از كامپوننت استفاده كنم
اگه خود مايكروسافت كامپوننت داره كه بشه فايل هاي office 2007 رو تو مرورگر نمايش داد لطفا يه توضيح در موردش بديد.

من مي تونم اگه ورد رو كلاينت نصب بشه فايل رو تو صفحه IE واسش priview كنم ولي بديش اينه كه كل صفحه رو مي گيره.ميخوام تو يه جاي معلوم از صفحه ام قرار بگيره نه همه صفحه.لطفا اگه راه حلي هست بهم بگيد.

واسه حل اين مشكل من از IFrame استفاده مي كنم اما كاملا نرم افزار word رو تو IFrame باز مي كنه ولي اگه همين جوري يه فايل docx رو لينك بدم تو مرورگر فايل باز ميشه و ToolBoxهاي ورد هم باز نمي كنه!!!
نمي دونم تونستم خوب بيان كن يا نه.
لطفا منو راهنمايي كنيد.