PDA

View Full Version : سوال: نمایش فایل word در برنامه ویندوز

Crestfallen
سه شنبه 29 بهمن 1387, 19:39 عصر
سلام دوستان

ما یکسری کاربر داریم که یک سری متن رو توی Word وارد می کنند . این متن شامل فرمول ، تصویر ، ... هستش . ما باید این فایل Word را تویه سیستم خودمون Import کنیم . یعنی سیستم بتونه Title هارو ، متن رو ، تصاویر رو به صورت جداگانه درون DB سیستم ذخیره کنه . برامون مهم هستش که فایل Word باید به یک rtf تبدیل شه حتما .

البته ما خوشحال می شیم که جایگزین Word یه Componet دیگر رو جایگزین کنیم که قابلیت فرمول و تصاویر رو داشته باشیم .

کسی می تونه کمک کنه ؟؟

majid325
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 02:06 صبح
البته ما خوشحال می شیم که جایگزین Word یه Componet دیگر رو جایگزین کنیم که قابلیت فرمول و تصاویر رو داشته باشیم .

کسی می تونه کمک کنه ؟؟

تو RichTextBox عکس رو میشه وارد کرد ولی فرمول رو نمیدونم.

البته نمدونم دقیقا میخوای چی کار کنی ولی چون دیدم تو قسمت vb.net هم این مطلب رو گزاشتی گفتم شاید خالی از لطف نباشه مطرح کردنش:
توی خود word میتونی با ado به بانکت رابطه برقرار کنی و از امکانات vba هم جهت کنترل word استفاده کنی و کدت رو در قالب یک ماکرو ذخیره کنی و برای هر سندت ماکرو رو تکرار کنی.

s_ahmadneya
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 08:13 صبح
باسلام سوال شما یکم مبهمه دقیقا" متوجه منظورت نشدم
اما شما می توانید
یک فایل ورد را باز و محتویاتشان را نشان بدهید .بعنوان مثال اطلاعات یک جدول را بخوانید وهر سلول cell را در یک فیلد ذخیره نمایید وحتی می توانید عکس ها فایل را جدا ودر یک فیلد جداگانه ذخیره کنید. ویا حتی فرمت فایل را تغییر و به نحوه دلخواه ذخیره نمایید .
کد این کار در این سایت وجود دارد تقریبا" تمامی این کارها کدش را من دراین سایت گذاشته ام .لطفا" پست ها مرا دنبال کنید پیدا می کنید
موفق باشید

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=131017
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=128438
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=130169

Crestfallen
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 18:20 عصر
من مشکلی در باز کردن یا حتی خواندن قسمتی از فایل ورد ندارم.

مشکل اینجاست که متن خوانده شده توسط برنامه من به صورت text است و نه RTF در نتیجه فرمولها یا عکس ها را نمایش نمیدهد.

دنبال راهی هستم که بشه به صورت RTF محتوای فایل word رو خواند.

lajevardi106
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 19:39 عصر
سلام دوست عزیز
با استفاده از Dll زیر، میتوانید فایل Word خود را بصورت کامل با حفظ فونت و رنگ و جدول و ..... به برنامه ویندوزی خویش منتقل نمایید
کمی با این Dll که بصورت یک کنترل در فرم ویندوزی قرار میگیرد سر و کله بزن حتما جوابتو پیدا میکنی
من این کار را با #C انجام داده ام

موفق باشید

lajevardi106
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 19:41 عصر
سلام دوست عزیز
با استفاده از Dll زیر، میتوانید فایل Word خود را بصورت کامل با حفظ فونت و رنگ و جدول و ..... به برنامه ویندوزی خویش منتقل نمایید
کمی با این Dll که بصورت یک کنترل در فرم ویندوزی قرار میگیرد سر و کله بزن حتما جوابتو پیدا میکنی

موفق باشید
برای استفاده از فایل مورد نظر آن را از حالت Zip خارج نمایید

captain_black81
یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 15:31 عصر
سلام دوست عزیز

موفق باشید
برای استفاده از فایل مورد نظر آن را از حالت Zip خارج نمایید

این کنترل کار نمیکنه ارور میده

behroz1387
شنبه 16 خرداد 1388, 00:16 صبح
من هم آزمايش كردم ارور مي ده