PDA

View Full Version : تفكيك يك مقدار عددي

iransim
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 22:39 عصر
سلام دوستان
من پس از مدتها مجددا" مزاحم شدم مشغله هاي كاري ما را از پا انداخته
يك سئوال داشتم
من در فرم در يك فيلد مبلغي را وارد مي كنم ( مثلا" 1000000 ) حال مي خواهم در صفحه گزارشگيري اين مبلغ در 2 فيلد به نسبت 20% و 80% نمايش داده شود بدين صورت:

مبلغ كل 1000000
سهم اول 200000
سهم دوم 800000

لطفا" بفرمائيد چطوري اين گزارش رو بسازم ؟
ممنون

مهدی قربانی
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 23:48 عصر
سلام
شما بواسطه ضرب مقدار فيلد مبلغ كل در عدد اعشاري 0.2 و 0.8 مبالغ مورد نظر رو دست بياريد براي اين منظور 2 تكست باكس مطابق نمونه در گزارشتون قرار بديد و محاسبات فوق رو در اونها انجام بديد به نمونه توجه كنيد .

iransim
پنج شنبه 01 اسفند 1387, 19:29 عصر
سلام
شما بواسطه ضرب مقدار فيلد مبلغ كل در عدد اعشاري 0.2 و 0.8 مبالغ مورد نظر رو دست بياريد براي اين منظور 2 تكست باكس مطابق نمونه در گزارشتون قرار بديد و محاسبات فوق رو در اونها انجام بديد به نمونه توجه كنيد .

سلام دوست عزيز و با تشكر
فايل شما نمي دانم چه مشكلي داشت كه من نتوانستم بازش كنم امكان داره مجددا" بررسي نمايئد؟
فايل پس از دانلود به صورت يك فايل نامشخص ديده مي شود بدون هيچ پسوردي
در ضمن يك سئوال ديگر :
آيا مي توانم در انتهاي اين گزارش پا جمع هر دو مقدار تفكيكي را داشته باشم؟
ممنون

مهدی قربانی
جمعه 02 اسفند 1387, 01:03 صبح
سلام دوست عزيز و با تشكر
فايل شما نمي دانم چه مشكلي داشت كه من نتوانستم بازش كنم امكان داره مجددا" بررسي نمايئد؟
فايل پس از دانلود به صورت يك فايل نامشخص ديده مي شود بدون هيچ پسوردي

سلام
شما احتمالاً Winrar نداري كه فايل قابل شناسايي نيست ، نمونه Zip‌ شده رو مجدد ميذارم

در ضمن يك سئوال ديگر :
آيا مي توانم در انتهاي اين گزارش پا جمع هر دو مقدار تفكيكي را داشته باشم؟

بله دو تا تكست باكس در قسمت Report Footer اضافه كن و عبارات زير رو در Control Source اونها قرار بده

=SUM([TextBoxName])بجاي TextBoxName‌نام تكست باكسهاي خودت رو قرار بده .

iransim
جمعه 02 اسفند 1387, 08:50 صبح
سلام
شما احتمالاً Winrar نداري كه فايل قابل شناسايي نيست ، نمونه Zip‌ شده رو مجدد ميذارم

بله دو تا تكست باكس در قسمت Report Footer اضافه كن و عبارات زير رو در Control Source اونها قرار بده

=SUM([TextBoxName])بجاي TextBoxName‌نام تكست باكسهاي خودت رو قرار بده .

مهدي جان دستت درد نكنه
DAP من مشكل داشت و حل شد.
ممنون