PDA

View Full Version : شبا سایت برای شما هم خرابه؟

smhnaji
جمعه 02 اسفند 1387, 11:08 صبح
سلام
چه خبر؟

آقا نمی‌دونم فقط من با سایت انقدر مشکل دارم یا همه.

چند شبیه که از ساعت بعد از ۱۲، ۱ نمی‌دونم چی می‌شه، سرور خراب می‌شه، چی میشه! به هر حال سایت برای من نمیاد.

DNS ام رو هم دیشب عوض کردم اما بازم فایده‌ای نداشت. نمی‌دونم فقط برای من اینجوریه یا برای شما هم همین‌طوریه.

این چیزی که من تو امضام نوشتم بش عمل می‌کنما!

تنکس:لبخندساده:

Mahyaa
جمعه 02 اسفند 1387, 12:01 عصر
من مشکلی ندارم. نه شبها نه روزها.

blue_lotus
جمعه 02 اسفند 1387, 12:09 عصر
سلام

گاهی مشکل tcp ارور و مشغول بودن سرور رو میده سایت، ولی خیلی کم هست. شاید بعد از باز کردن هر 30 صفحه یک بار بشه.

چند وقت پیش یکی از مسئولان سایت در پاسخ دوستی که گفته بود مشکل بالا اومدن سایت رو دارن گفتند: به خاطر حملات بسیار زیادی هست که از سرتاسر جهان به سایت برنامه نویس میشه!

smhnaji
جمعه 02 اسفند 1387, 13:02 عصر
چند وقت پیش یکی از مسئولان سایت در پاسخ دوستی که گفته بود مشکل بالا اومدن سایت رو دارن گفتند: به خاطر حملات بسیار زیادی هست که از سرتاسر جهان به سایت برنامه نویس میشه!:متعجب:
واقعا؟ خدا بخیر کنه!

نمی‌دونم. به هر حال من از ISP صبای قم (آقای ورزشکار اینا!) استفاده می‌کنم.

امیدوارم اگه دوستان دیگه‌ای هم «هم ISP» هستن، بگن که مشکل دارن یا نه. (عمرا!:خجالت:)

اما خداوکیلی اعصاب آدم خیلی داغون می‌شه. لطفا منو درک کنید! وقتی سرور(های) برنامه نویس دست رد به سینه‌ی من می‌زنن، به شدت حس غریبی پیدا می‌کنم!
یه چن تا غزل و رباعی هم گفتم که تو پست های بعدی می‌ذارم براتون!!!

آآآآآهههه ای سرور ها!
مرا رها کنید....:بامزه:

miladnoori67
یک شنبه 04 اسفند 1387, 14:35 عصر
برای من هم بعضی اوقات این اتفاق می افته

Neo Persian
یک شنبه 04 اسفند 1387, 18:23 عصر
اين مشكل رو منم خيلي وقته دارم درست بعد از اون حملاتي كه گفتن
اينترنت منم صبانت هست
فقط هم شب ها نيست، هميشه هست!!!

smhnaji
یک شنبه 04 اسفند 1387, 23:55 عصر
آره، برا منم فقط شبا نیست، اما شب‌ها بیشتر اینجوری می‌شه.

HadiVB
دوشنبه 08 مهر 1392, 13:23 عصر
دوستان مقصر کسی نیست سروری نیست شخصی نیست

مشکل اینجاست: یعنی مشکل قطعی دانلود ها یا سرعت پایین یا .... شنود پکیج های داده است. برخی پکیج ها بنا به محتوی یا آدرس یا ... اصلا فقط بخاطر تاخیر از عبور از شنود تایم اوت می شوندو.
این شدید تر از فیل تر نگ هست.

این نکته قابل اثبات هست دوستان شبکه می تونن توضیحات فنی تری ارائه کنند.

مهدی کرامتی
دوشنبه 08 مهر 1392, 13:28 عصر
مشکل از ISP شماست. من چند تا سرور مجزا در نقاط مختلف داخل و خارج کشور دارم که روی همشون نرم افزار مونیتورینگ نصبه و این سایت رو مونیتور می کنند. به محض اینکه مشکلی برای سرور یا شبکه اش پیش بیاد سرورها من رو خبر می کنند.

FastCode
سه شنبه 09 مهر 1392, 17:47 عصر
اینترنت صبای قم سابقه چنین مشکلاتی رو داره.میتونم بگم این کوچکترینشونه.مثلا یک بار کل شهر همدیگر رو با UPnP میدیدن.
و تقریبا ۲ هفته هست که مخابرات قم هم داره چنین مشکلاتی رو تجربه میکنه و فکر میکنم دقیقا یک هفتست که مخابرات یک فیلتر DNS به خاطر مشکل امنیتی که داشتن اضافه کرده. و اگر تاپیک دیگه من رو راجع به فیلتر شدن سایت بخونید متوجه میشید که مشکلاتشون یکی و دو تا نیست.اگر این مسائل به هم ربط داشته باشه من تعجب نمیکنم.