PDA

View Full Version : سوال: درمورد کار روی عکسا برام مطلب میزارین؟

850725115
شنبه 03 اسفند 1387, 01:13 صبح
با سلام من 2 فرم شفاف درست کردم که هر کدوم از اونا قابلیت این رو دارن که عکسی رو تو خودشون نمایش بدن این فرما عکسا رو تلفیق میکنن و عکس قشنگی درست میکنن ولی نمی تونم این عکسا رو زخیره کنم وقتی پرینت میگیرم حالت شیشه ای از بین میره .و دیگر هیچ!!!!:افسرده: راهنمایم میکنین درمورد کار روی عکسا برام مطلب میزارین مثالا :عکس سیاه سفید بشه با تشکر :بوس:

xxxxx_xxxxx
شنبه 03 اسفند 1387, 02:33 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=575921&postcount=275

850725115
یک شنبه 04 اسفند 1387, 02:48 صبح
dasteton dard nakone vali , bara MOVE o SIZE ham fekri kard :متفکر: man formam ro tori tabiye karde bodam ke har jor mikhastam aksa kam rang por rang mishodan vali to baname shoma in fekr konam amali nis mage na!!?aziz

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 04 اسفند 1387, 10:22 صبح
1- فارسي بنويسيد

2-

براي move و size هم بايد فكري كرد

عكس ها قابليت جابجايي دارند. اما براي سايز طبيعي هست كه وقتي ابعاد عكس رو تغيير بديد(زياد) قسمت هاي خالي ايجاد ميشه

3-

من 2 فرم شفاف درست کردم که هر کدوم از اونا قابلیت این رو دارن که عکسی رو تو خودشون نمایش بدن این فرما عکسا رو تلفیق میکنن و عکس قشنگی درست میکنن ولی نمی تونم این عکسا رو زخیره کنم وقتی پرینت میگیرم حالت شیشه ای از بین میره

از صفحه نمايش، اونجايي كه فرم هست عكس بگيريد، عكس رو تو picture قرار بديد، يا تو يك فرم ديگه، بعد پرينت بگيريد.