PDA

View Full Version : سوال: فيلتر گذاشتن روي فرم هنگام باز شدن

mo_lonely
دوشنبه 05 اسفند 1387, 15:32 عصر
با سلام خدمت دوستان.ببينيد من يك جدول دارم كه ميخوام از اون يه فرم براي ورود اطلاعات بسازم و يه فيلد به اسم مدير پروژه دارم كه ميخوام هنگام باز شدن فرم مثلا كريمي و پروژه هايي كه مربوط به ايشان است رو برام فيلتر كنه در ضمن بايد بگم كه از كوئري نميخوام استفاده كنم و ميخوام كه فرمو مستقيم از جدول بسازم.اگه كسي راه حلي با كدنويسي و يا ماكرو داره خواهش ميكنم منو راهنمايي كنه باتشكر

pmoshir
سه شنبه 06 اسفند 1387, 15:56 عصر
دوست عزیز یه نمونه از کارتونو بذارید تا بتونم کمکتون کنم.

mo_lonely
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 08:48 صبح
با سلام اينم فايل نمونه

fazl11
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 17:44 عصر
لطفا فایلتون رو تبدیل به 2003 کنید تا بتونیم راهنمایی کنیم

مهدی قربانی
پنج شنبه 08 اسفند 1387, 01:40 صبح
سلام
شما مي تونيد با استفاده از ابزار فيلتر فرم و مقداري كد نويسي به خواستتون برسيد اما يك نكته :
بارها در اين بخش تذكر داده شده كه براي نام گذاري فيلدها و كنترلها از كاراكترهاي فارسي استفاده نكنيد چرا كه در بيشتر مواقع بدليل مشكلات فارسي در سيستمها ممكنه برنامه به مشكل بخوره من تغييراتي در جدول شما دادم و نامگذاري ها رو لاتين ولي Caption ها رو فارسي نوشتم و 2 روش روي فرم1 اجرا كردم كه در اولي شما بايد نام مدير پروژه رو از كامبو انتخاب كنيد و با استفاده از كامند باتون مرتبط فرم رو باز كنيد اگر به كدهاي نوشته شده در اين كامند باتون توجه كند متوجه روند اجرا خواهيد شد و در روش دوم شما با كليك كامند باتون مربوطه قبل از باز شدن فرم بايد از طريق InputBox نام مدير پروژه رو وارد كنيد تا فرم با شده نتيجه مرتبط رو براتون نمايش بده به كد نويسيها دقت كنيد ، در هر دو روش ارائه شده از روش فيلتر كردن به شكلهاي مختلف بهره گرفته شده .