PDA

View Full Version : خبر: مشکل معنوی سرور برنامه نویس!

Yousha
دوشنبه 05 اسفند 1387, 16:56 عصر
سلام،
سرور برنامه نویس بعضی وقتها با مشکل مواجه میشه و سورس صفحه(PHP) رو نمایش میده!
یک بار هم خطای Exception failed رو گرفتم.

Developer Programmer
دوشنبه 05 اسفند 1387, 18:04 عصر
والا مهدی کرامتی، از شکم زن و بچه اش میزنه و واسه سرپا نگه داشتن سایت خرج میکنه... شاید هم بیشتر از سود، ضرر میده
اما اینکه در این کشور که هم رکود داره و هم تورم ، با اینهمه گرونی تونسته سایت رو هنوز مدیریت کنه خودش جای شکر داره.

قبول کنین که هزینه اجاره سرور و فضا گرون تموم میشه و یک نفر به تنهایی نمیتونه تمام این هزیه ها رو از خودش پرداخت کنه.

ali_kolahdoozan
دوشنبه 05 اسفند 1387, 22:38 عصر
خب اگر مشگل هزینه و اینهاست 20 تا مرد بیان جلو یکی 10 تومن بدهیم کمی جبران بشه . من یکی 19 تا دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smhnaji
دوشنبه 05 اسفند 1387, 23:10 عصر
أنا پایه!!!

فقط یادمه n سال پیش آقای کرامتی یه درخواست داد و به صورت اطلاعیه هم منتشرش کرد، همه با خبر شدن.

اگه این تاپیک هم استیکی بشه تا توجه همه رو به خودش جلب کنه فکر می‌کنم خیلی بهتر می‌شه.

فقط باید یه سروری انتخاب بشه که به همه حال بده!!! الان سرور سایت ویندوزی هست! (من دلیلشو نمی‌فهمم و به نظر من الکی هزینه رو برده بالا، efficency رو هم اورده پایین. واقعا برام سواله که چرا از سرور لینوکس استفاده نمی‌شه؟ )

به هر حال همون‌طوری که گفتم «أنا پایه!»

مهدی کرامتی
سه شنبه 06 اسفند 1387, 00:24 صبح
سرور برنامه نویس گاهی یاتاقان میزنه و سورس صفحه(PHP) رو نمایش میده!!
یه اسکرین شات از حالتی که اشاره کردید بگذارید.

برام سواله که چرا از سرور لینوکس استفاده نمی‌شه؟
سرور سایت از روز ازل لینوکس بوده و تا روز ابد هم خواهد بود!

خب اگر مشگل هزینه و اینهاست 20 تا مرد بیان جلو یکی 10 تومن بدهیم کمی جبران بشه . من یکی 19 تا دیگه
فعلا مشکل مالی نداریم، اگر هم بود با 200 هزار تومن حل نمی شد.

smhnaji
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 21:34 عصر
سرور برنامه نویس گاهی یاتاقان میزنه و سورس صفحه(PHP) رو نمایش میده!!البته برای من هیچ وقت این اتفاق نیفتاده

اما خییییییییلی وقتا برای من سرور در دسترس نیستش، پینگ نمی‌شه و وقتی DNS هام رو هم روی 4.2.2.2 و... ست می‌کنم، بازم فرقی نمی‌کنه

اون موردی که گفتم چرا سرور ویندوزیه، بخاطر این بود که یه بار یادمه که انگار صفحه ی Page Not Found ویندوزی (IIS)‌ رو دیدم که الان که دوباره زدم، فهمیدم که اون دفعه اشطباح دیده بودم!

ممنون