PDA

View Full Version : سوال: تغییر مرورگر در ویژوال استادیو و ...

dina123
دوشنبه 05 اسفند 1387, 18:08 عصر
1- مرورگر ویژوال من به صورت دیفالت فایرفاکس رو باز می کنه و من می خوام چک کنم سایتی که می نویسم هم تو ie و هم فایرفاکس و اپرا درست کار کنه مجبورم مرورگز ویژوال رو مدام عوض کنم ولی نمی دونم چطوری؟؟؟

2- چطوری می شه توی ویژوال قسمتی از عکس رو به صورت لینک درآورد؟ (توی دریم ویور این ابزار وجود داره معادلش توی ویژوال؟)

3- برای چیدمان themplete سایت که بیشترش عکس هست چیکار کنم که توی همه مرورگرها درست نشون بده؟ (توی فایرفاکس نصف هدر رو نشون نمی ده، توی آی.ای همه رو نشون میده اما به هم ریخته و ...) :عصبانی++:

milade
دوشنبه 05 اسفند 1387, 18:21 عصر
1- مرورگر ویژوال من به صورت دیفالت فایرفاکس رو باز می کنه و من می خوام چک کنم سایتی که می نویسم هم تو ie و هم فایرفاکس و اپرا درست کار کنه مجبورم مرورگز ویژوال رو مدام عوض کنم ولی نمی دونم چطوری؟؟؟
از Tools>>Options پیداش کن !

2- چطوری می شه توی ویژوال قسمتی از عکس رو به صورت لینک درآورد؟ (توی دریم ویور این ابزار وجود داره معادلش توی ویژوال؟)

از View>>Tollbars>>Image Editor انتخابش کن
اگه اون نبود ( چون تست نکردم ) از توی کاستومایز ( همون جا ) پیداش کن !!!

3- برای چیدمان themplete سایت که بیشترش عکس هست چیکار کنم که توی همه مرورگرها درست نشون بده؟ (توی فایرفاکس نصف هدر رو نشون نمی ده، توی آی.ای همه رو نشون میده اما به هم ریخته و ...) :عصبانی++:
Css

موفق باشید

mehdi_RM
سه شنبه 06 اسفند 1387, 09:55 صبح
- مرورگر ویژوال من به صورت دیفالت فایرفاکس رو باز می کنه و من می خوام چک کنم سایتی که می نویسم هم تو ie و هم فایرفاکس و اپرا درست کار کنه مجبورم مرورگز ویژوال رو مدام عوض کنم ولی نمی دونم چطوری؟؟؟

در پنجره solution Explorer راست کلیک کنید و با گزینه browser with... مرورگر رو عوض کنید.