PDA

View Full Version : درخت در سی شارپ

neilabak
سه شنبه 06 اسفند 1387, 17:43 عصر
سلام
من میخوام هافمن رو به زبان سی شارپ بنویسم طوری که یه فایل متنی رو بگیره و فشردش کنه و هر بار باید درخت بسازه و کد ها رو ایجاد کنه.مشکل من اینه که برای ساختن درخت احتیاج به اشاره گر دارم و سی شارپ هم اشاره گر نداره .نمیدونم چه طور باید این کارو بکنم .
لطفا راهنمایی کنید .

Sajjad.Aghapour
سه شنبه 06 اسفند 1387, 19:34 عصر
می تونید از TreeNode استفاده کنید.

neilabak
سه شنبه 06 اسفند 1387, 20:29 عصر
یه کم بیشتر توضیح میدید ؟

A.S.Roma
سه شنبه 06 اسفند 1387, 21:20 عصر
ببخشید اما فکر می کنم شما هر جای برنامه unsafe بنویسید بتوانید با اشاره گر ها کار کنید . درسته !؟
ضمن اینکه به قول دوستمان ساختار Tree در CSharp طراحی شده است. از کلاس های حاضری استفاده کنید.

neilabak
سه شنبه 06 اسفند 1387, 21:30 عصر
من تازه سی شارپو شروع کردم .تنها برنامه ای هم که با سی شارپ نوشتم یه فایل دانشجوئه .اگر میگم بیشتر توضیح بدید به این خاطره که اصلا تسلط به سی شارپ ندارم و با یه اشاره نمیدونم باید چه کار کنم.اگه لطف کنید منبع در مورد همین treenode یا unsafe بگید میرم میخونم .ممنون.

Sajjad.Aghapour
سه شنبه 06 اسفند 1387, 22:23 عصر
یه مثال.msdn میتونه منبع آموزشی خوبی براتون باشه(TreeNode رو می تونید با treeView نمایش بدید.)

TreeNode t = new TreeNode("root");
for (int i = 0; i < 5; i++)
{
t.Nodes.Add("level" + i.ToString(), "Level" + i.ToString());
for (int j = 0; j < 5; j++)
{
t.Nodes[i].Nodes.Add(j.ToString());
}
}
treeView1.Nodes.Add(t);

linux
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 00:13 صبح
سلام
من میخوام هافمن رو به زبان سی شارپ بنویسم طوری که یه فایل متنی رو بگیره و فشردش کنه و هر بار باید درخت بسازه و کد ها رو ایجاد کنه.مشکل من اینه که برای ساختن درخت احتیاج به اشاره گر دارم و سی شارپ هم اشاره گر نداره .نمیدونم چه طور باید این کارو بکنم .
لطفا راهنمایی کنید .
اگر کمی می گشتی تو اینترت کد کاملش را پیدا می کردی این کد را مطالعه کنی مشکلت حل میشه

neilabak
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 00:52 صبح
sajjadlove ممنونم.
linux جان! این فایلی که گذاشتید کاملشو دارم و خیلی نفهمیدم چه کار کرده .میخواستم خودم شروع کنم و بنویسم ،برای همینم از نحوه ساخت درخت سوال کردم.
به هر حال ممنونم.