PDA

View Full Version : خارج شدن از برنامه

Dr.Saeed
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 09:08 صبح
با سلام
دوستان مواقعی که برنامه هنوز لود نشده چطور میشه از آن خارج شد و اجازه لود شدن را ازش بگیریم؟
از خط کد

Application.ExitThread();
استفاده کردم ولی لحظه ای کوتاه انرا لود میکند و سپس خارج میشود!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

shaki_phd
پنج شنبه 08 اسفند 1387, 21:43 عصر
سلام از دستور Application.exit() استفاده کنید فکر کنم مشکلتون برطرف میشه!

Mahdi.Kiani
پنج شنبه 08 اسفند 1387, 23:49 عصر
برای چی می خواین این کار را بکنید؟ آیا می خواهید فرم لاگین یا چیزی را قبل از اجرا شدن فرم اصلی برنامه ران کنید و بر اساس نتیجه آن تصمیم بگیرید که آیا فرم اصلی باز شود یا خیر؟

Dr.Saeed
دوشنبه 12 اسفند 1387, 18:27 عصر
برای چی می خواین این کار را بکنید؟ آیا می خواهید فرم لاگین یا چیزی را قبل از اجرا شدن فرم اصلی برنامه ران کنید و بر اساس نتیجه آن تصمیم بگیرید که آیا فرم اصلی باز شود یا خیر؟
بله میخوام وقتی قصد خارج شدن از فرم لاگین را دارد برنامه قبل از لود بسته شود
یا استفاده از Alt+F4 برنامه لود نشود
با سپاس

Mahdi.Kiani
دوشنبه 12 اسفند 1387, 21:45 عصر
یک راه اینه که در کلاس program قبل از اینکه فرم اصلیتو لود بشه، فرم لاگین را لود کنید. جنانجه عملیات لاگین موفقیت آمیز بود، فرم اصلی برنامه باز شده و در غیر این صورت با دستور return برنامه خاتمه پیدا می کند.

Dr.Saeed
سه شنبه 13 اسفند 1387, 21:37 عصر
یک راه اینه که در کلاس program قبل از اینکه فرم اصلیتو لود بشه، فرم لاگین را لود کنید. جنانجه عملیات لاگین موفقیت آمیز بود، فرم اصلی برنامه باز شده و در غیر این صورت با دستور return برنامه خاتمه پیدا می کند.
آقای کیانی از توجه شما تشکرو سپاس
در برنامه من قبل از لاگین فرم لوگو نمایش داده میشود که فرم لود لوگو نقش تست و بارگذاری دیتا بیس را بر عهده داره حالا قبل از بارگذاری فرم اکتیو برنامه را گذاشتم(درون فرم لود لوگو) که تحت شرایطی اجازه ران شدن برنامه را دادم حالا اگر بهر دلیلی قرار شد برنامه ران نشود چه می بایست انجام داد

Application.ExitThread();
و

Application.Exit();
و

return;
در فرم اکتیو یا لاگین منجر به لود شدن لحظه ای برنامه میشوند که خوشایند نیست
البته لازم به ذکر است که فرم لاگین و لوگو در کلاس انشیلایز فرم اصلی صدا زده میشون و فرم اکتیو در لود لوگو
با تشکر

Dr.Saeed
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 07:09 صبح
در واقع4 تا فرم(اکتیو.لوگو.لاگین.فرم اصلی)قراره به ترتیب نمایش داده شوند
روند برنامه اینطوره که در کلاس اینشیلایز فرم اصلی ابتدا فرم لوگو و سپس فرم لاگین صدا زده میشوندو درون کلاس PROGRAM فرم اصلی لود میشود و فرم اکتیو در لود لوگو صدا زده میشوند که درون هر مرحله اگر قصد خروج داشته باشیم منجر به لود فرم اصلی برای لحظه کوتاه میشود
با توجه به راهنمایی دوستان 3 تا فرم لوگو و لاگین و فرم اصلی را درون کلاس PROGRAM به ترتیب لود کردم ولی دقیقا اگر قصد خروج در هر مرحله داشته باشیم باز هم منجر به لود فرم اصلی میشود
برای حلی این مشکل چه باید کرد؟