PDA

View Full Version : کمک در مورد کا با اسکنر

mehdi_522
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 10:35 صبح
دوستان سلام
من چند روز پیش تاپیکی بعنوان راهنمایی در مورد کار با اسکنر ایجاد کردم ولی مدیر سایت این تاپیک پاک کردن من لازم توضیح بدم که برای پیدا کردن این مورد داخل تاپیک جیتجو کردم اما توضیح کامل داده نشده اگر د رمورد هنوز جایی بجث و گفتگو هسته پس چرا تاپیک حذف می کنید شاید فکر جدید یا ایده جدیدی بحث بشه.

حال از شما دوستان عزیز خواهش میکنم اگر کسی سورس یا کامپونتی داره که بشه در سی شارپ با اسکنر براحتی کار کرد قرار بده

NewFoxStudent
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 18:41 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=148104&highlight=%DA%A9%D8%A7%D8%B1+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9 %86%D8%B1

NewFoxStudent
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 18:53 عصر
دوستان سلام
من چند روز پیش تاپیکی بعنوان راهنمایی در مورد کار با اسکنر ایجاد کردم ولی مدیر سایت این تاپیک پاک کردن من لازم توضیح بدم که برای پیدا کردن این مورد داخل تاپیک جیتجو کردم اما توضیح کامل داده نشده اگر د رمورد هنوز جایی بجث و گفتگو هسته پس چرا تاپیک حذف می کنید شاید فکر جدید یا ایده جدیدی بحث بشه.

حداقل 20 مورد دیگه بجز لینکی که گذاشتم در مورد کار با اسکنر ها بحث شده که اکثراً هم به نتیجه رسیده
و این فقط حاصل جستجوی عبارت "کار با اسکنر" دوست عزیز

mehdi_522
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 21:43 عصر
دوستان من جستجو کردم ولی نتیجه نگرفتم جوری باید جستجو کنم شما راهنمای کنید که من چه طوری جستجو کنم چند کامپونت پیدا کردم و دانلود کردم اما هیچکدام درست کار نمی کند حال اگر شما دوستان عزیز کامپونت یا سورس دارید بگذارید تا من هم استفاده کنم

behzadk
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 22:10 عصر
اصول کار با اسکنر که اکثر برنامه از اون استفاده می کنند
1-باید اسکنر تون نصب باشه یعنی dll هاش موجود باشه
2-به جای اینکه بیاییم خودمون برنامه بنویسیم فقط برنامه اونارو فراخوانی بکنیم
3-در نهایت خروجی برنامه رو به عنوان ورودی قبول کردن
و یه نکته
ما چند تا کارخانه داریم که اسکنر می سازن ؟
canon ,hp ,epson ,genius,...
ما باید برای همه این ها که صد در صد توابع کار با سخت افزار جداگانه ای دارند برنامه بنویسیم ؟
یه نگاهی به این هم بنداز