PDA

View Full Version : پروزه ها که با دات نت 2002 نوشتم در 2003 اجرا نمی شه

zarzary
یک شنبه 29 آذر 1383, 15:29 عصر
پروزه ها که با دات نت 2002 نوشتم در 2003 اجرا نمی شه

Vahid_Nasiri
یک شنبه 29 آذر 1383, 16:10 عصر
مشکلی نیست و کاملا سازگار هستند. خود VS.NET در ابتدای کار پروژه را تبدیل می کند.

arshia_
یک شنبه 29 آذر 1383, 16:13 عصر
اگر پیغام خطا می ده ابتدا یه پروژه جدید در همون مسیری که قبلی رو ساخته بودی ایجاد کن
سپس پروژه سابق رو به این پروژه اضافه کن و صفحه مورد نظر رو set as start page کن و اجرا کن
مشکل رفع می شه

jannati
دوشنبه 30 آذر 1383, 10:57 صبح
با سلام به دوستان عزیز
من هم جدیدا .net2003نصب کرده ام و وقتی پروژه های قبلی رو داخلش باز میکنم اولش میپرسه که تبدیل کنم یا نه؟بعد که yesمیزنم باز میکنه .اما تنها مشکلی که داره اینه که فونتهای فارسی به صورت شکلهای عجیب غریب میاد.هرچی هم فونت نصب کردم نشد.فقط لاتین هارو درست نشون میده.کسی میدونه چیکار باید بکنم؟ :(

Vahid_Nasiri
دوشنبه 30 آذر 1383, 11:26 صبح
فونتهای شما باید استاندارد باشد مانند tahoma . اگر در سیستم نصب است مشکلی ندارد. اگر تنظیمات سیستم شما کاملا فارسی نباشد دقت کنید encoding صفحات (خود فایل) از utf-8 تغییر نکرده باشد (خیلی مهم).

jannati
دوشنبه 30 آذر 1383, 11:36 صبح
آقای مهندس ممنون از پاسختون
مشکل اینجاست که charsetصفحات خالی شده.charsetرو به utf-8تغییر دادم.فونت thahomaرو هم انتخاب کردم.ولی رفع نشد.حتی save asرو هم به شکل utf-8انجام دادم .ولی جواب نداد.فونت تمام صفحاتم به هم ریخته.به نظر شما چیکار کنم؟ :confy2:

Vahid_Nasiri
دوشنبه 30 آذر 1383, 11:49 صبح
هیچکاری نمی تونید بکنید. فقط باید تمام متن را دوباره تایپ کنید!
برای اینکه این نوع مشکلات بوجود نیاید بهتر است در قسمت تنظیمات زبان سیستم تمام گزینه های موجود را روی فارسی قرار دهید تا سیستم به طور پیش فرض عربی شود. در این حالت در بدترین حالت encoding صفحات عربی می شود. در غیراینصورت انکدینگ بلافاصله آمریکایی خالص می شود و کل متن فارسی را در صورت ذخیره کردن نابود می کند!