PDA

View Full Version : سورس سیستم کنترل محتوا در ASP.NET 3.5

jafaripur
جمعه 09 اسفند 1387, 12:33 عصر
کنولوژی های استفاده شده در این سیستم : برنامه نویسی شده در : VB.NET
پایگاه داده : SQL Server 2005
استفاده کامل از رویه های ذخیره شده ( Stored Procedure ) در این سیستم برای کارایی بهتر سیستم .
استفاده از پایگاه داده رابطه ای .
بالا بودن امنیت سیستم .
شاید تا به حال معماری چند لایه را شنیدید و کم یا اثلاً مفهوم لایه ها را فهمیدید ولّی کاربرد آن را نمی دانید و یا طریقه برنامه نویسی با این متد را نمی دانید با نگاه به این برنامه این مفهوم را هم یاد خواهید گرفت این سیستم با معماری سه لایه نوشته شده است .
در فایل Web.Config در قسمت تنظیمات خود را اعمال کنید .
کاربران می توانند در سایت عضو شوند و به سایت وارد شوند با پسوردی که خواهند گرفت .
امکانات سیستم :
بخش مدیریت سایت :
1 - کنترل تبلیغات در سایت
2 - کنترل آلبوم تصاویر
3 - کنترل بخش های سایت
4 - کنترل نظرات کاربران
5 - کنترل مطالب سایت
6 - کنترل کارباران سایت
7 - مشاهده آمار سایت
8 - فرستادن خبرنامه به اعضای سایت
9 - کنترل فایل های سایت
10 - کنترل مراجع اخبار
11 - مدیریت نظرسنجی های سایت
بخش اعضای سایت :
1 - تغییر مشخصات
2 - تغییر پسورد
3 - فرستادن عکس برای پروفایل
4 - فرستادن ایمیل
5- توانایی شرکت در نظر سنجی
6 - توانایی فرستادن پیغام به اعضای سایت
فقط من زیاد کامل نکردمش شما می تونید کامل کنید مانند جستجوی اعضا و ... و می توانید به امکانات برنامه اضافه کنید .
خودتون می تونید قسمت های مختلف رو هم به برنامه اضافه کنید مانند جستجوی اعضا و یا ...

مشخصات برای ورود اولیه :
UserName = Jafaripur
Password = 123456
حجم سورس : 1.44 MB
گرفتن سورس (http://jafaripur.persiangig.com/Project/ASP.NET/Jafaripur_CMS_ASPNET3.5.zip)

jafaripur
شنبه 10 اسفند 1387, 19:01 عصر
این هم WebConfig برای VS 2005 تست نکردم ببینم درست کار می کنه یا نه ولی باید درست باشه اگه درست هم نباشه خودتون می تونید برطرف کنید ...

Mahdi-563
دوشنبه 12 اسفند 1387, 12:08 عصر
كد نويسي جالب و خوبي داشتي فيض برديم ممنون
بهتر نبود واسه منوها از كاكپونت استفاده مي كردي تا يك مستر پيج داشته باشي منو ها را هم بهتر مديريت كني؟

jafaripur
دوشنبه 12 اسفند 1387, 19:17 عصر
كد نويسي جالب و خوبي داشتي فيض برديم ممنون
بهتر نبود واسه منوها از كاكپونت استفاده مي كردي تا يك مستر پيج داشته باشي منو ها را هم بهتر مديريت كني؟

بیشتر تمرکزم رو برنامه نویسی بود زیاد به ظاهرش توجهی نکردم خودتون می تونید امکاناتی که خودتون نیاز دارین رو اضافه کنید .

explod_javad
سه شنبه 27 اسفند 1387, 10:44 صبح
دوست عزیز سلام
ااز این سورس که گذاشتی ممنون.
خیلی آموزنده بود.
دوست من فقط در مورد dll های استفاده شده میشه یه توضیحی بدی ؟
UIControls.dll
یه سوال دیگه :
من برای پیاده سازی سه لایه از فایل DataSet استفاده میکنم و شما از Sp استفاده کردی .
کدوم سرعت و کیفیت بهتری داره ؟
فقط یه مورد :
من در پیاده سازی ، اصلا کانکشن رو open نمی کنم و در dataset این کار بصورت خودکار انجام میشه و مدیریت با خود dotnet هست.

jafaripur
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 18:30 عصر
دوست عزیز سلام
ااز این سورس که گذاشتی ممنون.
خیلی آموزنده بود.
دوست من فقط در مورد dll های استفاده شده میشه یه توضیحی بدی ؟
UIControls.dll
یه سوال دیگه :
من برای پیاده سازی سه لایه از فایل DataSet استفاده میکنم و شما از Sp استفاده کردی .
کدوم سرعت و کیفیت بهتری داره ؟
فقط یه مورد :
من در پیاده سازی ، اصلا کانکشن رو open نمی کنم و در dataset این کار بصورت خودکار انجام میشه و مدیریت با خود dotnet هست.

به نظر من استفاده از SP بهتر هستش چون سکریپت های شما هر بار بدون SP پرسه و بعدش کامپایل می شه ولی با SP یه با همه این کارا انجام شده و نیازی به این مراحا نستش ...
و در مورد Connection که می گین Open نمی کنم در واقع شما Open نمی کنید خود ADO.NET این Connection را Open می کنه ...

msakbari
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 02:55 صبح
با سلام و تشکر فراوان. این پروژه نشان از توان فنی خوب شما دارد و من از آشنایی با شما بسیار خرسندم فقط چند نکته رو می خواستم به حضورتون عرض کنم که می تونه مکمل این زمت شما باشه :
1) مناسب تر بود اگر بطور کلی در لایه BLL ، هیچ عملی در رابطه با کار بر روی داده های بانک اطلاعاتی انجام نمی شد و فقط تایید و اصلاح پارامتر ها و و سپس فراخوانی تابعی در DLL .

2) همچنین بهتر بود به ازای تمام موجودیت ها یک کلاس به همان نام ایجاد می کردید که آن کلاس شامل bll , dll می بود. و مجمعه ی تمام کلاس های BLL و DAL را بصورت دو پروژه در می آوردید.

موفق باشید.

razavi_university
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 15:44 عصر
لینک دانلود از بین رفته (نتونستم با نویسنده تاپیک هم تماس بگیرم)

از دوستانی که دانلود کردن لطف کنن در جایی دیگر آپلود کنن و لینک اون رو بگذارند

iman_22a
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 15:58 عصر
لینک دانلود از بین رفته (نتونستم با نویسنده تاپیک هم تماس بگیرم)

از دوستانی که دانلود کردن لطف کنن در جایی دیگر آپلود کنن و لینک اون رو بگذارند

لینک سالمه ! من الان دارم دانلود می کنم ...

explod_javad
جمعه 27 شهریور 1388, 00:16 صبح
دوست من سلام
لازم میدونم که نخست از سورسی که توی این تاپیک قرار دادی تشکر کنم.
ویک سوال کوچک ؟
شما توی فایل Global و توی رویداد Application_Start آی پی و دیگر مشخصات بازدید کننده در نخستین دیدار از سایت رو در دیتا بیس ذخیره میکنید.
آیا روشی هست که نام کاربری آن دسته از بازدید کننده ها که موقع لاگین تیک Remember me next time. را زده اند و مجددا نیاز به لاگین ندارند ، نام کاربری ان ها هم در دیتا بیس درج بشه ؟
همین کاری که توی سایت برنامه نویس انجام میشه .در قسمت بالای سایت کنار نام کاربری شما زمانی که لاگین کردید.(اخرین بازدید شما)

jafaripur
جمعه 27 شهریور 1388, 03:35 صبح
تو همین Application_start چک می کنی که Cookie مربوط به لاگین هست یا نه ؟
اگه کوکی باشه شما خود خود این آقا را لاگین می کنید و به UserName هم می تونید به شکل زیر درسترسی داشته باشد :

Page.User.Identity.Name

طریقه لاگین کردن هم در صفحه لاگین هستش فقط شما دیگه پسورد و نام کاربری را از کاربر نمی خواهید از کوکی ذخیره شده این اطلاعات را می خواهید .

explod_javad
جمعه 27 شهریور 1388, 09:53 صبح
تو همین Application_start چک می کنی که Cookie مربوط به لاگین هست یا نه ؟

چطور به کوکی از قبل ایجاد شده موقع لاگین دسترسی پیدا کنم ؟

.

HttpContext.Current.User.Identity.Name

.
این کدی که گذاشتید در این رویداد (Application_start ) پیغام خطا میده.قبلا خیلی باهاش ور رفتم ولی پیامObject reference not set to an instance of an object. میده

jafaripur
شنبه 28 شهریور 1388, 01:27 صبح
دسترسی به کوکی را همین سایت جستجو کن نیازی به توضیح نداره .
در کد زیر کار می کنه مشکلی نیستش .

HttpContext.Current.User.Identity.Name

explod_javad
شنبه 28 شهریور 1388, 12:40 عصر
آقا آراز با تشکر ...
آیا رویداد Application_start برای هر بازدید کننده اجرا میشه ؟

delasaee
جمعه 22 آبان 1388, 14:19 عصر
سلام
ممنون از سورس کدتون
من با vs2005 اجرا کردم و webconfig 2005 هم کپی کردم ولی به چندتا ارور خوردم
لطفاً راهنماییم کنید
Line 9: --> Line 10: <configuration> Line 11: <urlrewritingnet rewriteOnlyVirtualUrls="true" contextItemsPrefix="QueryString" Line 12: defaultPage="Default.aspx" defaultProvider="RegEx" xmlns="http://www.urlrewriting.net/schemas/config/2006/07" > Line 13: <rewrites>

از pollsystem و banner rotator هم ارور می گیره
ممنون

jingiliboyz
دوشنبه 28 دی 1388, 12:25 عصر
این هم WebConfig برای VS 2005 تست نکردم ببینم درست کار می کنه یا نه ولی باید درست باشه اگه درست هم نباشه خودتون می تونید برطرف کنید ...

دوست عزیز مرسی از این برنامه ای که گذاشتی من اومدم اجرا کنم ولی این کامپوننت که تو صفحه master قرار دادی رو نشناخت و ازش ایراد گرفت bannerrotator1 در ضمن من توی vs2005 بازش کردم این فایل webconfig که قرار دادی من توی این پروژه کپی کردم ولی تاثیری نداشت میشه دلیل اینکه کامپوننت رو نمیشناسه بگید مرسی

jafaripur
دوشنبه 28 دی 1388, 18:33 عصر
نه پاک نشده و هستش .
پروژه رو در VS 2008 باز کنید .

jingiliboyz
سه شنبه 29 دی 1388, 08:54 صبح
نه پاک نشده و هستش .
پروژه رو در VS 2008 باز کنید .

مرسی درسته حق با شما بود توی VS 2008 بازش کردم اجرا شد بدون اشکال

jingiliboyz
سه شنبه 29 دی 1388, 15:22 عصر
برنامه شما به خوبی اجرا شد اگر امکان داره در مورد معماری 3 لایه که در این پروژه اجرا شده توضیح بدید

jingiliboyz
چهارشنبه 30 دی 1388, 08:51 صبح
مهندس درمورد لاگین که گذاشتی می خواستم بگم توی vs همونطور که خودتون میدونید برای لاگین شدن باید کاراکتر به همراه عدد یا حرف باهم زده بشه یعنی پسورد اینجوری تعریف شده ولی شما فقط پس رو عدد دادی آیا کد خواصی داره یا در vs2008 به این صورت تعریف میشه کرد ؟

farshad_kocholo
شنبه 03 بهمن 1388, 00:28 صبح
با سلام وتشکر از برنامه خوب شما.اگر امکان داره در مورد جستجو و قسمت بازدید های سایت یه توضیح بدین و اگر بخوام ازشون توی یه سایت دیگه استفاده کنم(البته با اجازه شما) باید از کدوم قسمتش استفده کنم؟؟:لبخندساده::لبخندساده:

jingiliboyz
شنبه 03 بهمن 1388, 08:38 صبح
آقا آراز من می خواستم بدونم که اگه بخواهیم که یه user دیگه درست کنیم که admin باشه چطور میشه این رول رو براش تعریف کرد

farghabil
چهارشنبه 24 آبان 1391, 10:04 صبح
سلام
لینک دانلود از بین رفته. لطفا کسایی که دانلود کردن بزارن تا من هم دانلود کنم . لطف می کنید اگه انجام بدید

Sir-Programmer
چهارشنبه 24 آبان 1391, 10:45 صبح
لینک دانلود خرابه لطفاً کسایی که دانلود کردن بزران تا ما هم دانلود کنیم

babak2000
چهارشنبه 24 آبان 1391, 13:43 عصر
بفرمایید اینم لینک دانلود

http://www.mediafire.com/?1so997lrnd1pzc8

البته فک کنم باید برای دانلود عضو باشید
اینجا هم آپلود کردم

http://www.fileopic.com/lgv4uokdlj2c.html

jafaripur
پنج شنبه 25 آبان 1391, 22:21 عصر