PDA

View Full Version : FCK Editor

ali_sorouri2005
جمعه 09 اسفند 1387, 16:37 عصر
سلام دوستان

مي خواستم ببينم زماني كه fckeditor اجرا ميشه رو سايت تمام فايل ها و اطلاعاتش توي همين شاخه كه باهاشه موجوده ؟ يا اينكه بازم زمان اجرا اطلاعاتي رو از روي سرور ديگه اي ميگيره؟
يعني امكان داره وابسته باشه به جاي ديگه؟
مثلا يه روز سازندگانش از كار بندازنش؟
اصلا اعتمادي بهش هست كه هميشه كار كنه؟

با تشكر

milade
جمعه 09 اسفند 1387, 17:05 عصر
سلام دوست عزیز
همه فایلهاش باهاش هست
نگرانش نباش ، هیچ وابستگی نداره ، و اعتماد هم میشه کرد !!!!! .
موفق باشید

Keramatifar
شنبه 10 اسفند 1387, 11:11 صبح
دوست عزیز
میتونی از TinyMCE استفاده کنی که خیلی بهتر از FCK است، یک جاوا اسکریپته که توی Page لود می کنی و TextBox های مولتی لاین رو تبدیل به html Editor با امکانات کامل می کنه به هیچ جا هم وابسته نیست و RightToLeft رو هم خیلی بهتر از FCK ساپورت می کنه

battak
چهارشنبه 25 فروردین 1389, 13:13 عصر
سلام، من یک ارور با این عنوان دارم وقتی fckeditor v, رو لود میکنم، میشه کمک کنید:
It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS. J:\My Asp\SiteMapMasterBehnaz\fckeditor\Web.config 39

که وقتی بدون در نظر گرفتنش اجرا میکنم این رو تو صفحه ام میاره:

Server Error in '/SiteMapMaster' Application.

Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

Source Error:

Line 37: ASP.NET to identify an incoming user.
Line 38: -->
Line 39: <authentication mode="Windows"/>
Line 40: <!--
Line 41: The <customErrors> section enables configuration

Source File: J:\My Asp\SiteMapMasterBehnaz\fckeditor\web.config Line: 39

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.3053; ASP.NET Version:2.0.50727.3053

battak
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 17:17 عصر
ممنون، خودم حلش کردم!

arash_fa
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 05:04 صبح
من fck ادیتور را روی اسکریپت شبکه اجتماعی شیر رتانیکس سوار کردم و جواب میده ولی من می خوام محتویاتش را ایمیل کنم

تابع میل را نوشتم و ارسال میشه اما متن ساده میفرسته

از html هم استفاده کردم متن ساده میفرسته

میشه کنم کنید

kabir_eng
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 10:03 صبح
سلام خدمت اساتید گرامی
خواستم به دوستانی که از fck استفاده می کنن یه مژده بدم که ckeditor هم جدیدا یه نسخه واسه دات نت ارائه کرده که خیلی زیبا کامله و در ضمن فارسی هم داره

arash_fa
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 13:29 عصر
من fck ادیتور را روی اسکریپت شبکه اجتماعی شیر رتانیکس سوار کردم و جواب میده ولی من می خوام محتویاتش را ایمیل کنم

میشه کنم کنید

کسی نیست حل کنه این مشکل را؟؟

dontspeak
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 13:51 عصر

میشه کنم کنید
خدا خیرت بده یه لینکیم واسه دانلودش بذار که خلق اله یه ساعت توی گوگل دنبالش نگردن :)

aliyeh
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 14:10 عصر
من از FCK Editor در پروژم استفاده کردم.اما نمی دونم چرا وقتی کلیک راست می کنم هیچکدوم از از گزینه های copy و paste و cut درست کار نمیکنه و پیغام میده.کسی میدونه چرا؟

arash_fa
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 14:18 عصر
من از FCK Editor در پروژم استفاده کردم.اما نمی دونم چرا وقتی کلیک راست می کنم هیچکدوم از از گزینه های copy و paste و cut درست کار نمیکنه و پیغام میده.کسی میدونه چرا؟

توی فایرفاکس اینتوره

arash_fa
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 12:18 عصر
من fck را نصب کردم درست شد

بعد به smtp محتویاتش را ایمیل کردم(انبوه)

ولی 200 تا میفرته پیام خطای سرور ارور میده

مشکل از چیه؟؟؟

aliyeh
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 12:33 عصر
توی فایرفاکس اینتوره
بله می دونم. به سایت این برنامه هم سر زدم و یک فایل معرفی کرده بود که اون رو نصب کردم. اما مشکل بر طرف نشد.
در هر حال خیلی از کاربران سایت از فایرفاکس استفاده می کنند.آیا تنظیم خاصی رو باید در فایرفاکس انجام بدیم؟

arash_fa
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 19:48 عصر
منم همین مشکل را دارم ولی من در پنل مدیریت باهاش کار دارم و خودم میتونم ctrl+c را بگیرم برای کپی ولی شاید کاربرا ندونند

به هرحال شما فایرفاکس یه نگاه به این لینک بندازید

https://developer.mozilla.org/en/Midas/Security_preferences