PDA

View Full Version : text هایی از نوع نوار آدرس اینترنت

anvari
یک شنبه 11 اسفند 1387, 13:43 عصر
سلام خسته نباشید.من یک نوع تکسی میخوام که از حالت نوار آدرس اینترنت باشه که وقتی حروفی را وارد کردیم بیاد از توی پایگاه اون کلماتی که با اون حروف شروع میشوند را در درون اون تکس نشان بده.اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.مرسی

narsic
یک شنبه 11 اسفند 1387, 19:13 عصر
با سلام
تکس باکسی برای این کار وجو نداره شما باید به کمک فریم ورک Ajax این کار رو انجام بدید شما باید به زبان های PHP و Java Script برای انجام این کار تسلط داشته باشید .
در صورتی که مشکلی داشتید بپرسید .
موفق باشید

__ziXet__
یک شنبه 11 اسفند 1387, 19:15 عصر
سلام خسته نباشید.من یک نوع تکسی میخوام که از حالت نوار آدرس اینترنت باشه که وقتی حروفی را وارد کردیم بیاد از توی پایگاه اون کلماتی که با اون حروف شروع میشوند را در درون اون تکس نشان بده.اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.مرسی
خب اگه بخوای تو همون لحظه نشون بدی باید از ای جکس استفاده کنی ولی اگه بخوای سابمیت کنی و بری تو یه صفحه دیگه میتونی با گرفتن کوئری این نتایجو نشون بدی

something LIKE '$_GET['sth']%'

anvari
دوشنبه 12 اسفند 1387, 14:53 عصر
خب اگه بخوای تو همون لحظه نشون بدی باید از ای جکس استفاده کنی ولی اگه بخوای سابمیت کنی و بری تو یه صفحه دیگه میتونی با گرفتن کوئری این نتایجو نشون بدی

something LIKE '$_GET['sth']%'

خب خسته نباشید من همون ای جکس را بلد نیستم یعنی نمیدونم چی.میشه کمکم کنید.

anvari
دوشنبه 12 اسفند 1387, 15:03 عصر
با سلام
تکس باکسی برای این کار وجو نداره شما باید به کمک فریم ورک Ajax این کار رو انجام بدید شما باید به زبان های PHP و Java Script برای انجام این کار تسلط داشته باشید .
در صورتی که مشکلی داشتید بپرسید .
موفق باشید

سلام، من اصلاً منظورتون نفهمیدم.میشه بیشتر توضیح بدید.راهنمائی کنید. خیلی ممنون میشم.راستی بابت پاسختون به سوالم ممنون.مرسی:لبخندساده:

__ziXet__
دوشنبه 12 اسفند 1387, 20:43 عصر
سلام، من اصلاً منظورتون نفهمیدم.میشه بیشتر توضیح بدید.راهنمائی کنید. خیلی ممنون میشم.راستی بابت پاسختون به سوالم ممنون.مرسی:لبخندساده:
جاوااسکریپت دو تا کوچه اونورتره!
اونجا تاپیک بزن تا بچه ها یا خودم راهنماییت کنم

anvari
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 14:14 عصر
می خوام بدونم کد نویسی چی کد نویسی داره ؟