PDA

View Full Version : جستجو در این فرم اگر کسی می تونه برام ردیفش کنه دعا به جونش می کنم

paysokhan
دوشنبه 12 اسفند 1387, 14:01 عصر
اگر کسی می تونه برام ردیفش کنه دعا به جونش می کنم
ممنون از لطفتان

mhmoein
دوشنبه 12 اسفند 1387, 14:59 عصر
سلام - اميدوارم بدردت بخوره البته اگر درست فهميده باشم

paysokhan
سه شنبه 13 اسفند 1387, 07:27 صبح
مشکل من دقیقا حل نشده است
مشکل این است که در فرم دو زمانی که می خواهیم سرچ کنیم اگر کلمه ای مثل (علی) بدین شکل نوشته شده است (عل ی) که اشکال از نوع فونت است در سرچ نمی آید می خواستم بدانم کسی راه حلی دارد برای اینکه بتوانم این کلمات را درست جستجو کنم

mhmoein
سه شنبه 13 اسفند 1387, 08:55 صبح
دوست عزيز شما از فونت tahoma استفاده كن براي جدولت در ضمن من سرچ كردم مشكلي نديدم تو اين مورد . اگر بيشتر توضيح بدي شايد بهتر بتونم كمكي بكنم

paysokhan
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 02:03 صبح
دوست عزیز تصویر مشکل را ضمیمه کرده ام
وقتی نام علی تا حرف "ل" را تایپ کرده ام علی را میاره ولی وقتی کامل می نویسم هیچی پیدا نمی کنه
اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=28934&stc=1&d=1236114146

paysokhan
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 07:29 صبح
دوست عزیز تصویر مشکل را ضمیمه کرده ام
وقتی نام علی تا حرف "ل" را تایپ کرده ام علی را میاره ولی وقتی کامل می نویسم هیچی پیدا نمی کنه
اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=28934&stc=1&d=1236114146

به خدا کمک کنید
یک هفته است گرفتارشم

paysokhan
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 15:20 عصر
به خدا کمک کنید
یک هفته است گرفتارشم

دوستان کمک کمک کمک
لطفا

mhmoein
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 18:30 عصر
امیدوارم حل بشه مشکلت

mahmood_s
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 20:02 عصر
با سلام نمي دونم تا حالا برنامه تون به جواب رسيده يا نه

ولي مشكل بر ميگرده به نوع فارسي نويسي ويندوز اگه دقت كرده باشيد حروف ي و ك همين مشكل رو دارند شما اگه قبلا در بانكتون اطلاعات رو ثبت كرديد و بعد از نصب دوباره ويندوز و يا اينكه برنامه رو در رايانه ديگه اي كه فارسي نويسش با سيستم شما فرق داشته باشه برنامه تون رو اجرا كرده باشيد اين مشكل پيش مي ياد

لذا شما بايستي فارسي ساز ويندوز خودتون رو هميشه تو حالت فارسي ايراني قرار داده باشيد نه فارسي با حروف عربي تا اين مشكل حرف ي با دو نقطه زيرش و حرف ك با همزه تون حل باشه و راه حلش هم استفاده از فارسي ساز ويندوز به صورت دستي با يك سري فايل هاست

اميدوارم تونسته باشم راهمايي بكنم

vahidm
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 20:08 عصر
با سلام
خب به خاطر صفحه كليد مي باشد نه اينكه منظورم سخت افزار باشه نه فقط حروف گ چ پ ژ رو بايد تنظيم كنيد در قسمت نرم افزاري صفحه كليد ويندوز