PDA

View Full Version : ارسال پسورد یک کاربر به ایمیل

tehran2009
دوشنبه 12 اسفند 1387, 23:20 عصر
می خوام وقتی کاربر پسورد خودشو فراموش کرد . به ایمیلی که واسه برنامه تعریف شده ارسال بشه. ( یعنی یوزر و پسوردی که در بانک اطلاعاتی اکسس ثبت شده براش ایمیل بشه ) .

سوال دومم هم اینکه چطور میشه اطلاعات یک جدول یا فیلد از بانک اطلاعاتی اکسس را توی یک فایل تکس قرار داد.

لطفاً با پروژه های ویبی توضیح بدید ممنون میشم.

tehran2009
سه شنبه 13 اسفند 1387, 11:00 صبح
کسی نمی تونه کمک کنه ...

tehran2009
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 17:45 عصر
دوستان عزیز اگر کسی می دونه کمک کنه لطفاً

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 19:59 عصر
برنامه ارسال ايميل تو سايت زياده.
حالا ارسال يك كلمه hello با ارسال پسورد چه تفاوتي ميكنه؟!!!
براي سوال دوم هم آموزش هاي كار با بانك اطلاعاتي هم دوستان زحمت كشيدند و تاپيك هايي براي همين ايجاد كردند. لطفاً جستجو كنيد.

tehran2009
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 21:44 عصر
والا گشتم چیزی پیدا نکردم اگه ممکنه جوابی اگه برای این سوالم دارین ممنون میشم کمک کنید و یا لینکشو برام بزارید ؟

چطور میشه اطلاعات یک جدول یا فیلد از بانک اطلاعاتی اکسس را توی یک فایل تکس قرار داد...

tehran2009
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 21:15 عصر
کسی جوابمو نمی دونه

r0ot$harp
جمعه 16 اسفند 1387, 11:39 صبح
والا گشتم چیزی پیدا نکردم اگه ممکنه جوابی اگه برای این سوالم دارین ممنون میشم کمک کنید و یا لینکشو برام بزارید ؟

چطور میشه اطلاعات یک جدول یا فیلد از بانک اطلاعاتی اکسس را توی یک فایل تکس قرار داد...

کسی جوابمو نمی دونه

دوست عزیز اولا برای یک سوال یا درخواست فقط یک پست بزنید نه بیشتر . در ضمن این هم خاطر نشان بشم اگر می بینید دوستان جواب شما رو نمی دن واسه اینه که شما خلاف قوانین عمل می کنید .

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=111547

باتشکر احسان

tehran2009
جمعه 16 اسفند 1387, 17:29 عصر
ممنون از کمکتون باید بگم که اگه تاریخ تایپیکامو نگاه کنید می بینید که اسپم نکردم. حالا هم چشم از این به بعد بیشتر رعایت می کنم.در مورد سوالمم هم بگم که من مشکل با ایمیل کردن حل شد . فقط سوال دومم که چطور میشه اطلاعات یک جدول یا فیلد از بانک اطلاعاتی اکسس را توی یک فایل تکس قرار داد. مشکل دارم . اگه راهی هست ممنون میشم کمک کنید.