PDA

View Full Version : سوال: تنظيمات IIS بر روي سرور 2003

sm
سه شنبه 13 اسفند 1387, 01:16 صبح
سلام
ابتدا كه از اساتيد محترم خواهش دارم تا اگر مقاله يا منبع آموزشي براي IIS دارند ارائه كنند تا استفاده كنيم. نكات بسيار ريزي هست كه خيلي از كاربران نمي دانند.
بعد يه مشكل الان دارم :
يه سرور 2003 دارم كه تعداد زيادي وب سايت توسط كاربري ديگر بر روي آن نصب شده است . من چند روز پيش يه سايت كه نوشته بودم رو روي اون سرور توي دات نت 2005 باز كردم و تغييراتي انجام دادم... بعد كه خواستم برنامه رو Web Share كنم كه بقيه هم استفاهده كنم ديدم كه خود برنامه توي IIS شناخته شده است و نيازي به Share كردن نيست!!!!
وقتي IP سرور رو وارد كردم مستقيم صفحه پيش فرض اون سايت لود شد. از اون به بعد هم گزينه Default Web Site روي IIS بصورت Stop درآومده و همين كه ميخوام اونو استارت كنم پيغام ميده كه نميشه وب سياتي ايجاد كرد كه قبلا نام اون وجود داره !!!
همين كه پورت پيش فرض اونو به 8080 تبديل مي كنم و بعد استارتش مي كنم كار ميكنه....
حتما بايد برم و سايتي رو كه ميخوام Run كنم به زير مجموعه Default Web Site و بصورت يك Virtual Directory اضافه كنم تا كار كنه!!!
حالا كه اون پوشه سايت چند روز پيش رو از روي سرور حذف كردم و يه سايت جديد رو اضافه كردم هنوز ميگه كه اون پوشه برنامه قبلي در دسترس نيست!!! اصلا از سايت جديد چيزي رو نميشناسه !!!
ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن.

موفق باشيد.

kiosksoft
سه شنبه 13 اسفند 1387, 17:17 عصر
http://www.ebookpars.com/ebooks/Microsofte%20Internet%20Information%20Server%20Att ack.pdf

http://dl.p30day.com/Software2/other/e-book/Internet_Information_Services__IIS__7.0_Resource_K it_www.p30day.com.zip

sm
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 12:29 عصر
ممنون از توجهتون
فايل اولي كه باز نميشه
دومي هم رمز ميخواد
در اين مورد خاص كه من مشكل دارم دوستان نميتونن راهنمايي كنن ؟

موفق باشيد

babila
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 15:36 عصر
تا جائی که من میدونم به ازاء هر IP روی وب سرور فقط میتونین یک سایت تو IIS درست کنید مگر اینکه از Virtual Directory استفاده کنید.و اگر چند تا سایت مختلف رو هم بسازید فقط یکی از اونها رو می تونین همزمان Start کنین.احتمالا ازپورت هم بتونین برای حل این مسئله کمک بگیرین.
برای IIS هم Microsoft IIS 6.0 Administrator's Pocket Consultant کتاب خوبیه تو اینترنت هم می تونی گیرش بیاری.
IIS 6: The Complete Reference
Professional IIS 7
Professional IIS 7 and ASP.NET Integrated Programming
همه این کتابها رو بگردی تو اینترنت هست.