PDA

View Full Version : سوال: غیر قابل دانلود بودن فایلهای فلش

am_sanatiz
سه شنبه 13 اسفند 1387, 08:01 صبح
سلام
این مطلبی را که می خواهم بگم اول ، که نمی دونستم دقیق باید کجا مطرحش کرد چون می تواند مطلبی در مورد امنیت ، طراحی یک سیستم و نرم افزار و یا موارد دیگری باشد اما این محل هم برای صفحات وب هست و می تواند همه موارد را پوشش دهد
اما موضوع
وقتی در یک صفحه یک فایل انیمیشنی فلش قرار می دهیم این فایل در temp و یا توسط نرم افزارهایی مانند idm قابل دانلود هستند چه راهی می توان پیاده کرد که دریافت این فایلها ممکن نباشد و تنها در سایت قابل مشاهده باشند

از دوستان می خواهم که نظرات خود را در این مورد ارائه دهند
چون برای حالتی که فایلهایی با زحمت زیاد تهیه می شوند تنها از طریق سایت قابل مشاهده باشند و نتوان به آنها دسترسی داشت بسیار مناسب هستند
در این زمینه راهنمایی هایی بکنید

am_sanatiz
دوشنبه 19 اسفند 1387, 15:05 عصر
آقایان در این زمینه تا بحال کاری صورت نگرفته

Yousha
دوشنبه 19 اسفند 1387, 16:44 عصر
سلام،
در بخش Client-side باید مطرح می کردید: http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=31
فکر کنم بشه بجای مخفی کردن، فایل رو Encrypt/Compress کنید. در گوگل این کلمات رو جستجو کنید...

narsic
سه شنبه 20 اسفند 1387, 12:33 عصر
با سلام

در بخش Client-side باید مطرح می کردید: http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=31

اما راحی که به نظر من میرسه اینه که شما باید ابتدا یک فلش رو به سازید که تنها یک قاب باشه بعد در زمان درخواست هر فایل به جای فایل اصلی این قاب رو نمایش بدید و سپس با کدنویسی Flash Script فایل فلشی که باید نمایش داده بشه رو درون این قاب فراخوانی کنید .
البته به یاد داشته باشید که امنیت 100% به سادگی و با یک تکه کد قابل دسترس نیست .
موفق باشید

narsic
سه شنبه 20 اسفند 1387, 12:34 عصر
****البته در این روش با دانلود معمولی توسط برنامه های دانلود تنها قاب فلش دانلود میشود .
موفق باشید

am_sanatiz
سه شنبه 20 اسفند 1387, 13:13 عصر
با سلام

اما راحی که به نظر من میرسه اینه که شما باید ابتدا یک فلش رو به سازید که تنها یک قاب باشه بعد در زمان درخواست هر فایل به جای فایل اصلی این قاب رو نمایش بدید و سپس با کدنویسی Flash Script فایل فلشی که باید نمایش داده بشه رو درون این قاب فراخوانی کنید .
البته به یاد داشته باشید که امنیت 100% به سادگی و با یک تکه کد قابل دسترس نیست .
موفق باشید

متشکر
یک نمونه کد و کاری در این زمینه ندارید

amirhosein
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 19:55 عصر
اين بيشتر يه سوال مربوط به فلش هست تا پي اچ پي! اما مي تونيد از روش استفاده از آدرس دهي منابع توسط فايلهاي ايكس ام ال يا لود يك مووي كليپ از كنار عمل كنيد