PDA

View Full Version : ایجاد لینک بین صفحات با کنترل Button

ravanfar
چهارشنبه 02 دی 1383, 08:28 صبح
با سلام
از این جهت که نمیدانستم مطلب خود را در کجا طرح کنم با عرض عذرخواهی از مدیران بزرگوار این جا هم عرایضم را آوردم :oops:
بزرگواران من در دلفی 2005 در یک پروژه ASP.NET Web Application در یکی از صفحات WebForm.aspx پروژه از از کنترل Button موجود در صفحه Web Controls
استفاده کردم .
در این صفحه 2 تا TextBox هم قرار دادم . سپس روی Button دبل کلیک کرده و در واقعه (Event) کلیک آن Syntax برای گرفتن و انجام پردازش اخذ شده از دو TextBox مذکور نوشتم و در نهایت در صورت دارا بودن شرایط میخواهم به صفحه دیگری (WebForm.aspx) لینک شود کد قسمت لینک شدم را هرچه گشتم موفق نشدم پیدا کنم
لطفا از راهنمایی خود بنده را محروم نکنید
با تشکر - روانفر

ravanfar
شنبه 05 دی 1383, 15:13 عصر
سلام
به همگی من یک راه حل نصفه نیمه یافتم ظاهراْ ( البته با توجه به سواد کم من در دلفی)
باید درست جواب بده و موقع کامپایل هم هیچ خطا یا اخطار یا تذکری نمیده ولی بعد از Compile & Build
وقتی که Run Without Debug را هم میزنم Internet Explorer بالا می آید و سایت من را Localhost بالا می آورد ولی وقتی روی ‌Button کلیک میکنم Progress bar موجود در نوار Status پیشرفت 100٪ را هم نشان میدهد ولی صفحه مورد نظر را باز نمیکنه
واما راه حل من که گفتم:

procedure TWebForm1.LinkButton1_Click(sender: System.Object; e: System.EventArgs);
var url:string;
begin
url:='webform2.aspx';
hyperlink.Create.NavigateUrl:=url;
end;

اشکال کجاست؟
متشکر - روانفر