PDA

View Full Version : سوال: مشکل با پنل

nazila_jon
دوشنبه 19 اسفند 1387, 09:47 صبح
سلام بچه ها

سوالم اینه که، من یک Tabel دارم، که میخوام با زدن یک دکمه، دیگه نشونش نده

از اونجا که Table گزینه ای به اسم Visible یا Enable نداره، باید توی یک چیزی مثل پنل بزارمش

اما مشکل من اینجاس که وقتی داخل پنل قرار میگیره، توی اجرا، نصف Table که توش هست رو نشون میده و بقیش رو نه

چی کار کنم؟؟؟

Saber_Fatholahi
دوشنبه 19 اسفند 1387, 12:36 عصر
سلام
دوست من اگه میخوای مستقیما جدول مخفی کنی فقط کافیه Runat=server قرار بدی تا مثل کنترل های سمت سرور بشه بعد ویژگی Visible خواهد داشت که می تونی باهاش کار کنی
موفق باشی

nazila_jon
دوشنبه 19 اسفند 1387, 23:36 عصر
ممنون

درست بود

این تاپیک هم به جواب رسید

iman_ad
سه شنبه 20 اسفند 1387, 04:28 صبح
از جاوا هم می تونی استفاده کنی

احمد سامعی
یک شنبه 10 خرداد 1388, 01:51 صبح
سلام
دوست من اگه میخوای مستقیما جدول مخفی کنی فقط کافیه Runat=server قرار بدی تا مثل کنترل های سمت سرور بشه بعد ویژگی Visible خواهد داشت که می تونی باهاش کار کنی
موفق باشی

من يك جدول دارم با تعدادي td كه همه runat = server هست مي خوام بدون رفرش صفحه يك سري تكس باكس ها كه تو اين td ها هست مخفي و يكسري كنترل ديگه نمايش داده بشه و باز برعكس بشه يعني دومي ها مخفي و كنترل هاي سري اول نمايش داده بشه و اينكار با LinkButton هست كه همزمان يكسري اطلاعات هم از سرور دريافت مي كنه و نمايش مي ده با اين قسمت مشكل ندارم با آژاكس اطلاعات مي گيرم و نمايش مي دم اما مخفي و نمايش كنترل ها ........

چطوري مي تونم پياده سازي كنم

آيا هربار بايد سمت سرور مجدد اين كنترل ها رو بسازم و قبلي ها رو حذف كنم تو قسمت پنل آژاكس ؟ يا راه ديگه اي هم داره ؟

milade
یک شنبه 10 خرداد 1388, 10:48 صبح
آيا هربار بايد سمت سرور مجدد اين كنترل ها رو بسازم و قبلي ها رو حذف كنم تو قسمت پنل آژاكس ؟ يا راه ديگه اي هم داره ؟
خوب همون طور که دوستان گفتن از Visible استفاده کن !

موفق باشید

احمد سامعی
یک شنبه 10 خرداد 1388, 20:28 عصر
خوب همون طور که دوستان گفتن از Visible استفاده کن !

موفق باشید

عجب جوابي :متفکر::متفکر::متفکر: ؟؟؟

فكر مي كردم بايد از خاصيت Text استفاده كنم :عصبانی:!!! سوال من اين بود كه چطوري Visible رو false يا true كنم شما سوال بخون بعد جواب بده

من نحوه پيدا سازي مي خوام نمونه كد

iman_22a
یک شنبه 10 خرداد 1388, 20:58 عصر
عجب جوابي :متفکر::متفکر::متفکر: ؟؟؟

فكر مي كردم بايد از خاصيت Text استفاده كنم :عصبانی:!!! سوال من اين بود كه چطوري Visible رو false يا true كنم شما سوال بخون بعد جواب بده

من نحوه پيدا سازي مي خوام نمونه كد

جناب سامعی ، آقا میلاد راه حل کلی رو گفتن . شما که همه کار رو انجام دادی . اون دسته کنترلهایی که باید مخفی بشن Visible شون False میشه (همه توی یک Table یا Div یا هر کنترل دیگه ای قرار دارن دیگه) دیگه نحوه پیاده سازی نمیخواد که ( خودت استادی ):لبخند:

احمد سامعی
یک شنبه 10 خرداد 1388, 22:27 عصر
دیگه نحوه پیاده سازی نمیخواد که ( خودت استادی ):لبخند:

منون ايمان جان
مشكل سر اين كه من سمت سرور نمي خوام اينكار انجام بدم اونجا كه كاري نداري با id راحت به كنترل دسترسي داري
مشكل سر اين كه من مي خوام سمت كلاينت اين كار انجام بدم اما چون جاوا بلد نيستم نمي دونم چطوري به كنترل ها دسترسي داشته باشم واسه اين كار
و خواستم تو كد <script> از # type=text/C استفاده كنم اما باز هم نشد خطا مي داد

علی میرجلیلی
یک شنبه 10 خرداد 1388, 22:37 عصر
دوست خوب ، روی جدولت راست کلیک کن و گزینه Run as server control رو انتخاب کن تا تمام خاصیتهایی ( Enable, Visible &... ) که برای برنامه نویسی نیاز داری ، فعال بشه .