PDA

View Full Version : سوال: bad record length

abulfazl
سه شنبه 20 اسفند 1387, 08:31 صبح
سلام دوستان عزيز اين ereor وقتي رخ مي دهد كه من تمامي text box هايم را پر مي كنم و مي خواهم انها را درون يك فايل ذخيره كنم وبانك اطلاعاتي هم بلد نيستم (هنوز كار نكردم)
چه بايد كرد؟

sh2007
سه شنبه 20 اسفند 1387, 08:50 صبح
اگه پروژه رو بذاري شايد بتونيم كمكت كنيم البته تا 20 دقيقه ديگه كه ان لاينم

abulfazl
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 21:10 عصر
اگه پروژه رو بذاري شايد بتونيم كمكت كنيم البته تا 20 دقيقه ديگه كه ان لاينم

سلام دوست عزیز این هم سورس برنامه ام

abulfazl
دوشنبه 03 فروردین 1388, 09:51 صبح
سلام دوست عزیز این هم سورس برنامه ام

دوستان عيدتون مبارك اميدوارم سال خوبي داشته باشيد و اما در مورد سوالم كسي نمي تونه من رو راهنمايي كنه

reza_mn
دوشنبه 03 فروردین 1388, 12:49 عصر
دوست عزیز ضمن عرض سلام
1- پروژه ای رو که گذاشتی رو یکبار فول کامپایل و اجرا کن ( خطا داره )
2- مقدار "-" برای سایتهای اینترنتی کاراکتر مجاز میباشد.
3- به جای ذخیره تو یک فایل از بانک اطلاعاتی استفاده کنید ( شما شروع کنید کمکتون میکنیم .)!

abulfazl
دوشنبه 03 فروردین 1388, 15:15 عصر
دوست عزیز ضمن عرض سلام
1- پروژه ای رو که گذاشتی رو یکبار فول کامپایل و اجرا کن ( خطا داره )
2- مقدار "-" برای سایتهای اینترنتی کاراکتر مجاز میباشد.
3- به جای ذخیره تو یک فایل از بانک اطلاعاتی استفاده کنید ( شما شروع کنید کمکتون میکنیم .)!

دوست عزيز برنامه يك اشكال كوچك داشت كه حل شد راستي برنامه اگر در اولش خطا داد اون براي نداشتن kdtele.ocx است كه كاري به اون قسمت نداريم اگر شما اين ocx رو داشتيد در كنار اين برنامه بگذاريد تا هنگام اجراي برنامه پيغام ندهد.من مي خواستم بدونم با وجود بودن فايل مي شه اين مشكل رو حل كرد

abulfazl
سه شنبه 04 فروردین 1388, 19:10 عصر
دوست عزيز برنامه يك اشكال كوچك داشت كه حل شد راستي برنامه اگر در اولش خطا داد اون براي نداشتن kdtele.ocx است كه كاري به اون قسمت نداريم اگر شما اين ocx رو داشتيد در كنار اين برنامه بگذاريد تا هنگام اجراي برنامه پيغام ندهد.من مي خواستم بدونم با وجود بودن فايل مي شه اين مشكل رو حل كرد

سلام.اين همه برنامه نويس حرفه اي در اين سايت فعاليت دارن يكي نمي تونه مشكل من رو حل كنه:عصبانی++: