PDA

View Full Version : سوال: اعمال نشدن تغییرات پس از اجرای برنامه

sepide1
سه شنبه 20 اسفند 1387, 08:42 صبح
من چند ساله دارم با VS کار میکنم ولی تا حالا به این مشکل بر نخورده بودم مشکل من اینکه ابزاری را که قبلا در برنامه ام قرار داده ام و حالا پاک کرده ام در هنگام اجرای برنامه دیده می شود در صورتی که در قسمت طراحی فرم وجود ندارد لطفا مرا کمک کنید تا این مشکل را برطرف کنم. با تشکر سپیده :خجالت:
عکس اول قبل از اجرا است که باتن1 روی آن وجود ندارد در عکس دوم که اجرای همان فرم است باتن 1 وجود دارد در حالی که من آن را پاک کرده ام

s_ahmadneya
سه شنبه 20 اسفند 1387, 10:07 صبح
من چند ساله دارم با VS کار میکنم ولی تا حالا به این مشکل بر نخورده بودم مشکل من اینکه ابزاری را که قبلا در برنامه ام قرار داده ام و حالا پاک کرده ام در هنگام اجرای برنامه دیده می شود در صورتی که در قسمت طراحی فرم وجود ندارد لطفا مرا کمک کنید تا این مشکل را برطرف کنم. با تشکر سپیده :خجالت:
عکس اول قبل از اجرا است که باتن1 روی آن وجود ندارد در عکس دوم که اجرای همان فرم است باتن 1 وجود دارد در حالی که من آن را پاک کرده ام
برای برنامه نویسی که اشیاآن در هنگام اجرای برنامه باید درست شود دقیقا" این کار را می کنند.مثلا" فرم جنریتور
شما برای اشنایی با اینکه یک شی مثلا تکس چطوری برروی فرم درست می شود وموقعیتش چطوری معرفی می شود تمامی کدهای یک شی را جستجو کن البته در تمامی پروژه ات وکدها را ببین خیلی چیزها یاد می گیری
برای حل مشکل بالا هم کافی است با نام همان شی در کدت جستجو کنی وتمامی کدهای مربوط به ان را حذف نمایی مشکلت حل می شود
موفق باشید

ariyanna
سه شنبه 20 اسفند 1387, 10:32 صبح
سلام این مشکل نیست ، یکمی به اطلاعات خودتون توجه کنین !
دنبال یکهمچین چیزی روی فورمتون بگردید :

Button btn1 = new Button();
btn1.Show();.....
اگه کامل تر بگم توی فورمتون باید دنبال همچین چیزی باشید :

this.button1.Location = new System.Drawing.Point(167, 22);
this.button1.Name = "button1";
this.button1.Size = new System.Drawing.Size(75, 23);
this.button1.TabIndex = 0;
this.button1.Text = "button1";
this.button1.UseVisualStyleBackColor = true;

behzadk
سه شنبه 20 اسفند 1387, 11:59 صبح
با سلام
یه بار هم برای من یه چنین مشکلی پیش امده بود و آن هم ناشی از این بود که من قبلا یه فرمی با همان نام فعلی فرم از پروژه پاک کردم و باز شروع به کار کردم در چنین مواقعی خطای منطقی رخ می ده چون آن فایل در recyclebin است و vs با آن deginer اون کار می کنه

adibadm
سه شنبه 20 اسفند 1387, 14:08 عصر
دوست عزیز (Sepide1). به احتمال زباد الان وقتی breakpoint هم بزاری بازم برنامه تون اونجا متوقف نمی شه. شما می تونید با پاک کردن فولدر obj کنار فایل های پروژت این مشکل رو حل کنی

sepide1
سه شنبه 20 اسفند 1387, 16:24 عصر
دوست عزیز (Sepide1). به احتمال زباد الان وقتی breakpoint هم بزاری بازم برنامه تون اونجا متوقف نمی شه. شما می تونید با پاک کردن فولدر obj کنار فایل های پروژت این مشکل رو حل کنی
از همه تشکر می کنم ولی فقط جواب adibadm مشکل مرا حل کرد
یه سوال دلیل این مشکل چی میتونه باشه؟

hasan_esfahan
سه شنبه 20 اسفند 1387, 19:35 عصر
سلام بر ای حل مشکلت باید از منوی ( نام پروژه build->clean )کلیک کن

اما چرا این مشکل برای شما پیش امده این مشکل زمانی برای شما پیش می اید که شما از کپی در برنامه زیاد استفاده کنید مثلا برای این که دوباره این مشکل را ببینید و مطمن شوید شما چند باری عمل کپی را در برنامه انجام دهید مثلا چند خط کد را از باتنی به باتن دیگر کپی کنید و خلاصه چند بار عمل کپی را انجام دهید اما زیاد و سپس برنامه را اجرا کنید و دوباره به برنامه بازگشته و باتنی را جابه جا کنید و برنامه را دوباره اجرا کنید می بینید که این باتن در جای قبلی خود است البته من حدود 4 ماه با این مشکل درگیر بودم تا بالاخره فهمیدم و یکی از موارد مثبت بود که در پروژه پایانی به عنوان مشکلات حین پروژه نوشتم